| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Lékaři - neurologie

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 190] Názory 191200 z 382  [Dalších 182 >>]
olgaadam 133028
10.11.2012 23:28:07
By jsem tam spokojena s více dr. ale jsou tam hodně mladí a vlastně si tam dělají kolečko.
Claire4891 105665
10.11.2012 22:16:56
My tam chodily temer od dcerina narozeni kvuli centralni hypotonii, vystridali jsme dva lekare, pristup ok, ale spise nas jen vzdy zkontrolovali a protoze vyvoj sel vzdy o trochu kupredu, tak nam krome EEG nic moc nedelali. Jinak taky doporucuji primarku Kucerovou, ta opravdu rodice vyslechne a bere ohled i na jeho nazor.
olgaadam 133028
10.11.2012 20:44:34
A ty jsi tam mohla být s ním?
Klabe+3 kluci (08,10,15) 83527
10.11.2012 20:08:25
Moc děkuji za dosavadní reakce. Ošetřující lékař mi zatím přijde moc fajn (lepší než neuroložka, kde jsme byli poprvé), takže pokud to půjde, tak bych chtěla zůstat u něj.
Jsem moc ráda, že nás do medikace tlačit nebudou, už teď jsem podepisovala reverz, že chceme na víkend domů (stejně by synovi o víkendu žádná další vyšetření nedělali),ošetřující lékař to vzal úplně v pohodě, ale bylo vidět, že některým ostatním z personálu se to moc nelíbilo. Jinak pobyt mě zatím velmi mile překvapil, byla jsem připravená na leccos a zdravě asertivně nažhavená (třeba s pohotovostí v téhle nemocnici máme samé "lepší" zážitky), ale zatím to vůbec nebylo potřeba. Kéž by to tak bylo nadále.
domenica 50201
10.11.2012 19:56:29
urcite doporucuji mit jeste jednoho "sveho" neurologa mimo nemocnici. Je to tam masovka, strida se tam mnoho deti. Pokud dr. dite zna a pravidelne za nim dochazite, je to lepsi. Uz jsme tam lezeli 2x, ale tam je pro ne Tvoje dite jedno z davu, takze jeste mame sveho neurologa, ktery malou zna temer od narozeni a sleduje vyvoj. Preji hodne stesti~;((
olgaadam 133028
10.11.2012 19:48:25
Byla jsem tam se synem také ve 4letech, bohužel na MR syn nemůže. Jinak nález máme a chodíme na pravidelné ko. Léky ti zbytečně nasazovat nebudou. Ale je tam spousta mladých dr. Pokud budete dál pod dohledem v Brně, tak bych volila primářku Kučerovou, můžeš si vybrat ke komu budeš chodit. Každopádně je dobře, že máte MR a podle toho přesně dr uvidí, jestli je medikace nutná. Můj syn je bez léků, nyní mu je 7let. Záchvaty mívá lehké, zahledění. Nikdy nešel do bezvědomí.Na poslední ko měl silné výboje v předním laloku, nadále jsme bez léků. Jinak myslím, že doktoři jsou tam dobří, ale pobyt v té nemocnici hrůza. Já chodím ještě k neuroložce v místě bydliště, ale stejně raději jezdím aspoň 1x ročně do Brna.
Klabe+3 kluci (08,10,15) 83527
10.11.2012 16:43:11
Pěkné odpoledne,
tak jsme se starším synem (4 roky) absolvovali MR v narkóze v Dětské nemocnici v Brně, výsledky sice ještě nemáme, ale tamní rutinní EEG potvrdilo epileptické ložisko (syn zatím ještě žádný záchvat naštěstí neměl). Tím pádem v pondělí nastupujeme znovu na došetření. Samozřejmě mi teď štoruje v hlavě spousta věcí, ale jedna z nich mi přijde nejdůležitější - nerada bych, aby se synovi nasazovala nějaká medikace, když je zatím bez záchvatů, sice jsem ještě pořádně negooglila, ale i tak mi přijde, že nasazování takových léků je občas pokus-omyl a to mi přijde u syna zatím zbytečné. NA druhou stranu nepracuji ve zdravotnictví, do problému opravdu nevidím a synovi nechci v žádném případě ublížit, když případný návrh medikace bez okolků odmítnu, to opravdu ne.
Tak mě napadlo zeptat se tady, jakou máte zkušenost s neurologií v Dětské nemocnici v Brně v této oblasti? Resp. nechali byste syna vyšetřit ještě někde jinde?(už máme za sebou EEG u neuroložky v Bílém domě, která nás na MR kvůli abnormalitám v EEG poslala).
Vím, že rozhodnutí je jenom na nás s mužem a vím, že o tom budeme oba hodně moc přemýšlet, než se rozhodneme, ale i tak...
Budu moc ráda, když se podělíte o názory a zkušenosti. Předem děkuji.
silhava@jelly.cz 65088
25.9.2012 6:53:33
Dobrý den, Hanele, prosím jak jste dopadla u MUDr. Živného s dcerkou? Mám dcerku Klárku 4,5 roku a odmala má problém s chůzí ... vtáčí nohy a zakopává o ně ... a celkově je taková jakoby rozevlátá. Věčně padá na zem.
Prosím odpověděla byste mi na mail? silhava@jelly.cz
velice Vám děkuji.
Jan Šilhavá
Suzzen 128770
10.9.2012 17:32:23
Díky za tip ~x~ Do Berouna nevím, jak bych zvládala, protože zatím nevím jak frekventované návštěvy budou zapotřebí..
ChemicalJane + 4 86738
10.9.2012 13:31:38
pokud by ti nevadilo dojet do Berouna, tak vím o výborném neurologovi
[<<Předchozích 190] Názory 191200 z 382  [Dalších 182 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.