| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Downův syndrom

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 810] Názory 811820 z 1747  [Dalších 927 >>]
marhau 83337
8.6.2010 15:09:23
já bych si taky nechala vnoučka i kdybych měla hodně dětí i můj manžel.
marhau 83337
8.6.2010 15:07:36
strejda říkal,že si nechala u nich papíry a poslední kontakt byl v prosinci~o~já nevím,já to říkala hned proč ho nedala k adopci~:(třeba se tam dostane a bude mu líp:-)


chudák Ondrášek~n~~n~muselo to byt strašny~:(~:(~6~~6~

Michálek je šikulka~g~~g~taky někdy řvu~Rv~Rv mám dohromady čtyři děti,dceru Nikolu 20l,syna Tomáše 17l a dvojčata kluky Matyáška(DS)a Ondráška po ivf~;)
MISKYNK 91294
8.6.2010 14:23:56
NO JÁ JSEM SE BRÁNILA HODNĚ MOC DÁT ONDRÁŠKA DO KOJENÁKU, ALE NIKDO NÁM NEPORADIL, NIC JSME NEVĚDĚLI O NEMOCI.V kojenáku sním nikdo necvičil jen přežíval dny. a dcera si zvykla být bezněj.TEDjí bude 30 a snad už má konečně rozum a nebude mít dětičky.Brali jsme si jí ve 4 let.a za 6 let byli dvojky a za 4.5 r byla ještě aNIČKA V MÝCH 39L.Ale nelituji, jen někdy mám splín tak se vyřvu a je mi zase líp.SMíšou furt makáme ,jezdíme a už je to znát, něco chápe a rásd se směje.
Vtom kojenáku je to hezký v Mostě, ale mámu jí to nenahradí, proč jí nedá do rodiny, vždyt tolik rodin čeká na mimčo.Já tam jezdila 3 roky a tolik romu co tam nechává detičky, ale zase jezdily zanima to je fakt.
marhau 83337
8.6.2010 13:55:06
jo a teta má dohromady ze strejdou svych 6 dětí+toho kluka~;)
marhau 83337
8.6.2010 13:53:18
Sykorko nechce ~a~~a~~d~malymu je asi 7 měsíců,ta máma nemá kde bydlet,dluhy atd,nabízeli jí azylák,nechtěla~d~
teta a strejda jsou už postarší,mají v péči ještě jejího bráchu a ten partner ty dcery,tak jeho rodiče ho taky nechtějí,mají v péči už tři děti od dcery~4~~4~~4~~a~~a~
Sýkorka 47 73231
8.6.2010 12:43:49
Tak joo,domluvíme pak něco dohromady.
Je to smutný. A proč malej skončil v kojeńáku??? nechtěli ho? a teta si ho nechce vzít?~o~~o~
marhau 83337
8.6.2010 12:15:01
ahoj holky já jsem ročník 70 ~;)
sčuchnout se můžeme společně~:-D Miskynk teta si adoptovala dceru už větší ta ted má zdravyho chlapečka a ten skončil v kojenáku~n~~n~ tady v Mostě~:(~:(smutny že~Rv~Rv
jinak to taky nemáš jednoduchy~6~~6~ale fakt jste borci~g~~g~~g~
Sýkorka 47 73231
8.6.2010 10:31:32
Jojo. Já jsem ročník 68 a ještě teď máme Marušku a té je 1 rok. Vnučce od syna je 1 měsíc. naštěstí jsou zdravý. V těhu jsem byla i na amnio. Je to sranda takhle ty dětičky. Holky budou od sebe rok. Se synátorem teda taky byly problémy,vlastně pořád jsou. Je nezodpovědnej,dělá dluhy a neplatí,je samá exekučka, rád se napije a automaty mu taky nejsou cizí. Já bych takovýho chlapa nechtěla. Ovšem on jeho otec-manžel nebyl lepší.Hlavně s tím pitím. Trvalo mi 15 let,než jsem ho trochu srovnala a teď už si ho chválím. Ale ta jeho je měkká a hodná. Ta ho asi nesrovná. No ale třeb překvapí. Mladí bydlí ve vedlejším paneláku v podnájmu,tak na ně vidím.
Jinak teda u vás je veselo,aspoň se nenudíš. Máš kolem sebe hodně lidí a dětí a to je dobře. Držím palce,ať se daří. snad se na podzim (vidím to tak na říjen) někde scuknem jak pojedem na ten váš směr.~3~ ~3~
MISKYNK 91294
8.6.2010 9:32:45
Marhau, to víš, že děti jsou kouzelné, jen je musíme přijmout jaké jsou, tyto děti znám ze stacíku a vždy jsem je obdivovala jak jsou přátelští a miloučký.Já mám své tři a z dvojčat syn , má velké problémy s nemocí.jsem už psala, dává moc zabrat spíše psychicky celé rodině,je k vzteku ,že dg daj na toto až v 18 a pak hned duchod.SAmé léky zkouší a vyrovnej se člověče stím sám. JE FAKT DVOJČATA MI UPLNĚ STAČILY-jen puberta ,je děsná.hruza.
MISKYNK 91294
8.6.2010 9:24:17
Sýkorko , no to by bylo super je to při cestě.
Takže moje rodinka- mažel -super,táta-dědeček-dvojčat-kluci-19 l.a anička-15 let-prima chuvička, moc hodná holka.Dcera mama Míši žije v jiném městě, ale už náís navštěvuje a platí na Míšu, když začla konečně pracovat.JE UNÁS JAKO PRVNÍ byla adopce a pak jsme se teprva s tátou rozjeli-chacha, ročník 57, je mi dost, ale udělala bych to znova, vubec jsme neřešili už ustav, rovnou soud a bylo,Míša byl stejně pořád snámi a děti na poradě souhlas, maj ho jak brášku.
Před 7l se dceři narodil syn a ten byl na sondě , nemohl bát vubec doma, tak po nemocn.kojenák- měl to nejhor.3 st hydrocefalu-nepohyblivý-neviděl, jezdila jsem do Mostu zaním, ale drásalo mi to moc, pak přeložen do blíž ust.kde byl do svých 5.5la v květnu 15.5 v ltm zavřel oč-ka v nemoc.po zápalu plic.
~:(~o~Bylo to hrozné,ale pro Ondráška VYSVOBOZENÍ.Dcera má po genet.test. smulu nesmí kluky, ale ted po Míšovi už nejsou si jisti ničim-ani holčičkou.Sýkorko a ty už máš jestli to nepletu taky vnouče vid.
[<<Předchozích 810] Názory 811820 z 1747  [Dalších 927 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.