| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Downův syndrom

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 790] Názory 791800 z 1747  [Dalších 947 >>]
MISKYNK 91294
22.6.2010 8:08:01
Ahojky Kor, to máš pravdu, miminko se dá taky postižené vychovat, ale je stím dost práce. Mám taky starostí nad hlavu ,ale jsem ráda, že máme Míšulku.
Nevím zda jste některé na fsb- je tam ted velká reakce stop snižování příspěvku na dítě posiž.Naši zákonodárci nás chtějí ožebračit, ono nestačí, že se platí za pobyt stacionáře tolik peněz a kde nato pak vzít. CHtějí nám sáhnout na peníze-asi je nepotřebují naše děti.
Kor 101588
21.6.2010 19:21:41
Ahoj, já na to koukala taky... někdy si říkám, že je dobře, že jsme se to o Bohouškovi dozvěděli až po porodu, alespoň jsem byla ušetřená rozhodování :o) Ikdyž jestli se nám zadaří další miminko, tak si jsem naprosto jistá, že budu tlačit na pilu a na plodovku pujdu co nejdřív (případně uvažuju i o odběru CVS, a 100% se nebudu zabývat něčím jako triple-testy), prostě jesti se mám smířit s tím, že Bohoušek je trošku jiné miminko, než jsem si představovala, ráda bych jednou vychovala i dítě odpovídající normálním vývojovým tabulkám ~a~
PS: dobře, že to dali na internet...sice jsem si to nechala od mamky nahrát, ale bez televize a bez videa bych si to mohla přetočit leda na prstě ~:-D
marhau 83337
19.6.2010 12:24:17
Ahojky,já na to koukala ted dopoledne na čt2 bylo to hooodně smutny~n~
Karlíta 107054
18.6.2010 19:57:45
No to je na průkaz,na péči jsem nežádala,když by mě o to krátili rodičák.
S tou hypotékou máš pravdu.My jsme jí dostali před 2 lety a to byli nervy.A to ten můj podnikal a ještě byl zaměstnanej.Já jsem měla svatební salón a manžel dělal zemědělství,ale zrušili jsme to když se malej narodil.Takže teď na tom nejsme taky nejlíp~Rv.
MISKYNK 91294
18.6.2010 15:01:41
Ahoj tak jsem včera večer jukala na 2 PROGRAM OD 20H.bYLO TO O mamčí kterým doktoři řekli strašnou dg v těhu,Byla tam mamka která dala život děvčátku postiž d.s,No byl to hezký dokument ale moc smutný,Zkuste se mrk přes počítač stojí to zato.
marhau 83337
17.6.2010 18:11:22
ten byt nás štve,ale hotovost nemáme,kdo ji dneska má že~t~
marhau 83337
17.6.2010 18:10:05
Karlíto dobry~R^~R^a to je na ten příspěvek či na průkaz?~d~nám zatím nikdo nic nedá~:(byli jsme se ptát,manžel přestupoval z jiny práce a je problém~Rvmusí mít alespon 3 vyplatní pásky,má jen dvě~Rvtak to zkusíme v srpnu~;)snad pak najdem vhodny byt pro nás~d~psa máme labradora bude jí 11let~;)
Karlíta 107054
17.6.2010 14:00:02
Ahojky,tak Máťovi přiznali 2 stupeň postižení ~:-D.Zrovna nám to přišlo.
Kde jste sehnali byt?A jak je velký?My máme taky hypotéku,je to náročný,ale máme střechu nad hlavou.Co máte za psa?My jsme teď koupili pro malýho coton de tuléar,takový malý chlupatý.Velkýho,pouliční směs máme na zahradě u boudy.
marhau 83337
17.6.2010 10:29:05
Ahojky,to je dobry,včera chytil kapra:-)starší taky chytal,ale už ho to nebaví~d~a stím bordelem to samy~4~~4~Já jsem taky jinak spokojená:-)Míšá vstává takhle brzo~e~no jo co se dá dělat~6~~6~víš že Mates má nejradši plyšáky,to Ondru vůbec nezajímaj~d~
MISKYNK 91294
16.6.2010 23:44:43
Zdravím Marhau,no tak to je sranda, nebot oba moji dvojky jsou rybáři, je jim 19 a jeden má brýle a často jezdil na ryby, měl i uspěchy. Jestli sem muž jezdí často a déle tak kluka asi bude znát, vždy se kněkomu připrdnul, je moc ukecanej.TED SI DAL TEDA PAUZU,ale asi začne zase.
No vidíš tak se daří, my jsme na roce a je nám 2,5 ale jsem spokojená. Zrovna dnes si začal brát do ruček plyšáka a jaká je to sranda když se mu to podaří.Kde jste sehnali byt , myslím, že jsto taky psala na jiné disk.o pujčce.My máme 1*4 a mám teda co uklízet po velkých-zabít je za bordel.tak jdu spát Míša vstává ve 3 a má veselo do 6 a pak usne.
[<<Předchozích 790] Názory 791800 z 1747  [Dalších 947 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.