| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Downův syndrom

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 720] Názory 721730 z 1747  [Dalších 1017 >>]
marhau 83337
15.7.2010 23:13:54
Miskynk tak at vám to dobře dopadne zítra ~s~~s~ Držím palce ~;((~R^je to hrůza ted cestovat já vím ~Rv
MISKYNK 91294
15.7.2010 17:48:14
Ahojky, tak cvičíme jen jednou deně,ale zítra jedem Praha akupunkt, tak se zeptám rovnou i na nožky, nějak jim pomoci, začíná jakoby spasmus, je tam i australská terapeut, kolega a více ví, tak snad poradí.To bude jízda má být zase vedro, ale snad to ve vlaku zvládnem.
Sýkorka 47 73231
15.7.2010 13:10:19
Myskink,tak škoda! Mrzí mě,že máte trable a ještě v takových vedrech. Tak přeju,ať je to s malým lepší a určo se někdy domluvíme. Stále platí,že zhruba v říjnu se chystáme do Mostu k rodině,tak snad něco spácháme. Ilča se v sobotu vrací z tábora,psali,že je dobrá,líbí se jí tam,byli se koupat (co taky v těch vedrech??)~6~
marhau 83337
14.7.2010 11:44:46
Miskynk super to je.vybralo se hodně ~:-D

Jezíš Míšánek je na tom až takhle?~:( chudák ~6~~6~ ale je fajn že neměl tak dlouho záchvat~x~věřím že vás překvapí ~R^~R^ je to makačka ale je k užitku ~s~~s~~s~a jak máte mít klidovy režim a u toho cvičit~e~~d~
Matysek má hnisany zánět spojivek asi z vody ~:( má ATB ~;)jo na ty židli to on sedí takhle rád a něco žvejká u toho vždycky~6~
MISKYNK 91294
14.7.2010 7:01:24
Marhau- to je bomba stou sbírkou na trojčátka vid-superrrr.
Včera na ko.neurolog- a hrozné zhoršení ložisko epi-velké výboje-jak kdyby Míša nebral léky-tak jsem musela utvrzovat mudr, že nejsem blbá a léky dávám poctivě.Ale záchvaty nemáme od března tak jí to bylo divný.
TAkže nasadila velice klidový režim- žádné ježdění do neznámá a být bez strsu-to se jí povedlo.Pak jsme téma nožky a bylo uplně vše v pr....li.Mame DMO A NĚJAK SE NÁM TO HORŠÍ a nožky neposlouchaj a asi prý bude dost problém-chuze- že by přeci jen vozíček, no bude to ještě asi dost práce, ale makat a makat, snad nás MÍŠÁNEK překvapí.
Kor Bohoušek nádherný miminko- jen tak dál, že operaci zvládl je to prima.
Sýkorko- tak výlet padá- musíme mít klidový režim, ale to setkání holky bychom mohly dát až pojedete směr knám ltm-MOST. aCHJO TY DĚTIČKY JSOU SUPER- maTÝSE SE POSTAVIL-JE TO BOMBA-KRÁSNÝ i ta FOTKA NA KŘESLE NAHATÝ Z fcb
marhau 83337
12.7.2010 22:07:30
já to taky dělám,ale sluší vám to všem třem ~R^~R^moc hezká je fotka s tou nožičkou,jak si jí Bohoušek měří s tatkou ~R^
Kor 101588
12.7.2010 21:59:33
No, u fotek samozřejmě vybíram pryč ty na kterejch jsem já, za to manžel chudák, ten tam kolikrát je ve vaně skoro nahej s Bohouškem, ale moc se zatím nebrání :-)
marhau 83337
12.7.2010 21:03:33
Kor koukala jsem znova na fotky a fakt pěkny jsou ~R^~R^ všechny ~:-D
marhau 83337
12.7.2010 19:07:58
Sykorko tak si to pak užijte to moře ~R^~R^~R^Ilča je určitě spokojená na táboře i krásně mají~:-D na mě až moc ~Rv

Kor aha,chudák ~6~ hlavně že je to za vámi ~g~~g~~;((
Kor 101588
12.7.2010 16:19:52
Ty čtyři zelený jsou od drenážních hadiček a elektrod co měl zavedené do srdíčka. Stehy mu vyndali až tento pátek, tak jsou ještě takové zabarvené :o) Bohoušek byl 3 dny po operaci pěkně zadrátkované a zahadičkované miminko ~z~
[<<Předchozích 720] Názory 721730 z 1747  [Dalších 1017 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.