| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Downův syndrom

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 640] Názory 641650 z 1747  [Dalších 1097 >>]
MISKYNK 91294
2.9.2010 23:54:56
AHOOJKY, TAK JSEM POŘÁD NAKUKOVALA a mrtvo a ted konečně to trochu žije- Marcelko moc gratuluji a neboj bude to dobrý.
Sýkorko -já bych taky něco spáchala-jedete přes ,nebo kolem nás do mostu, co takový malý srázík někde-byla bych moc ráda se vidět na žííívooo.
Kor- mám syna s postižením psychyckým-druhé dvojče je na tom lépe, ale jak se sejdou tak jen hádky.MÁM jen samé starosti s klukem, když dojde je klid,ale je tu hodku a hruza tak ho sbalím a jde-bydlí jinde je mu 19.Někdy mi už tečou fakt nervy.
Ted mi doktorka navrhla lázně pro Míšu, no začínám přemýšlet, ale zase jen peníze, tak už budu žádat o příspěvek na péči ,budou nám v říjnu 3 roky, tak snad ty lázně pak zvládneme,
Sýkorka 47 73231
2.9.2010 22:24:15
Marhau-my se asi v půlce října chystáme do Mostu,tak bysme mohli něco spáchat,né?~t~~z~
Sýkorka 47 73231
2.9.2010 22:22:59
Ahoj baby! Po dlouhé době zdravím. Čtu vás,to jo a marhau teda,no držím palce,ale nezávidím. Já teď skoro denně hlídám vnučku. Mladá chodí do školy honit ještě známky na vysvědčení,aby ji vůbec pustili k matuře a tu má dělat v říjnu ale je to teda napínavý. Dělá zkoušky každej den nějakej předmět a dojede se čtyřkou.Co by taky chtěla,když na to 2 roky prděla a teď to dohání po nocích.Hlavně aby prolezla.Ale nijak zvlášť to nežere,to spíš já,tak se doma sázíme,jestli odmaturuje,nebo né.Učitelé jí volají a vůbec všichni okolo ní,mají větší zájem jak ona sama.
S Ilonkou jsme byli u psychiatra (teď nevím,jestli jsem to tady už nepsala),dostala kapky na povzbuzení,ale je to prý jen tak na zkoušku,co to udělá. Prý to nebude hned.Bere je už 3. týden. já zatím nic novýho nepozoruju. Uvidíme,jestli něco poznají ve škole-teda v sociálním učení.~2~
Karlíta 107054
2.9.2010 13:41:33
My na to stejně máme hypotéku,tak to nemůžeme prodat a koupit si něco jinýho.Jedině jít někam do podnájmu a platit stejný peníze.


A co vy holky,kde jste? ~:-D ~z~
marhau 83337
1.9.2010 21:48:55
jj bude ~R^~R^ vy byste to museli prodat a koupit jinde,ale už tam toho máte hodně udělanyho,tak je to zase škoda,kašli na lidi ~R^~R^
Karlíta 107054
1.9.2010 21:14:21
A bude v lepší čtvrti?Taky bych odsud šla někam pryč,štve mě to tady.
marhau 83337
1.9.2010 20:55:30
tak tak hlavně že je zdravej ~s~~s~ půjdem do bytu,na baráček by to nestačilo.
Karlíta 107054
1.9.2010 20:53:29
To je Matýsek moc šikovnej.Náš je prostě malej otesánek,ta k nám to bude trvat dýl,ale to je fuk.Hlavně,že je zdravej,viď.
No na oporu tu máme jen Radka,s Petrem jsou starosti pořád.Každý den hrozná scéna,že mi tečou nervy.No jo,život je někdy krutej a nespravedlivej.
A půjdete do bytu nebo do baráčku?
marhau 83337
1.9.2010 20:48:28
našli,ted jen ta Hypotéka. Jinak mi je to líto že nemáte v někom oporu ~6~~6~ tak kluci jsou s Vámi ne ~6~~6~ myslím Pétu a Radka ~R^

Matyskovi taky lezou zuby,dneska měl celou ruku v puse a brečel ~6~ má jich asi 9 už ~;)a stojí u všeho se vytáhne do stoje :-) Ondrášek ten objevil vyšky ,to je něco ~;)
Karlíta 107054
1.9.2010 20:42:07
Ty jo,to je dobrý a už jste něco našli na bydlení většího?
Já věřím,že to bude určitě dobrý. Máťa pořád stejný.Jen nám narostl 6 zub,tak do všeho začal kousat (i do nás).
Ty máš alespoň oporu v někom,my nemáme vůbec od nikoho.Takže se Radimovi nedivím.
[<<Předchozích 640] Názory 641650 z 1747  [Dalších 1097 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.