| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Downův syndrom

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 560] Názory 561570 z 1747  [Dalších 1177 >>]
Karlíta 107054
19.10.2010 13:58:35
Fakt jó?Tak teď už je to jedno.Hlavně,že je to zdravý.
marhau 83337
19.10.2010 10:02:22
Karlíto ~b~~b~~b~ ty si se tu už minule podřekla ~t~~t~ Věra si toho taky všimla ~t~~t~

Fakt mám radost za vás že je ~p~ zdravé ~z~~z~~z~~z~~z~~z~
Karlíta 107054
19.10.2010 9:07:01
Ahoj holky.Je mi fakt líto,že jsem tam s vámi nemohla být taky ~:(.Na příští se budu snažit dorazit taky.Fotky jsou pěkné a všichni vypadáte sympaticky.

My totiž čekáme miminko :-) a ze začátku mi nebylo nejlíp a teď jsme čekali na výsledky plodovky.Miminko je naštěstí zdravé ~;((,tak je to dobrý.

Věruško už jsem si tě přidala do přátel na fejsu a Sykorko tebe jsem o přátelství požádala.
allian* 15196
18.10.2010 20:03:33
Zdravím, máte-li chuť a cca 10 minut, věnujte prosím chvilku tomuto dotazníku. Všem, kteří si ji najdou velmi děkuji :-)
Milí rodiče.
Máte někdy pocit, že už opravdu potřebujete alespoň na chvíli „vypnout“ a trochu si odpočinout od náročné péče o Vaše děti a jejich výchovy? Zároveň se ale nemáte na koho obrátit, nebo komu důvěřovat a svěřit mu své ratolesti… případně tyto možnosti máte, ale potřebovali byste je rozšířit? Pomohl by Vám návrat do zaměstnání ke zvýšení rodinných příjmů, byť by se jednalo třeba jen o zkrácený úvazek? Prospěla by Vám možnost vyjít si příležitostně do společnosti, za kulturou či za svými zájmy? Ať už si na tyto otázky odpovídáte ANO či NE, Vaše názory, potřeby a možnosti mě zajímají.
Jmenuji se Zuzana Suchá a v současné době usiluji o dokončení studia Speciální pedagogiky na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. Po celou dobu studia pracuji jako chůva u dětí a rozhodla jsem se věnovat této problematice i diplomovou práci. V teoretické části se věnuji popisu odlišností ve vývoji a výchově dětí zdravých a dětí se speciálními potřebami. Dále se snažím zachytit již existující možnosti podpory a pomoci rodičům pečujícím o děti, které vyžadují náročnější přístup.
Záměrem průzkumu je zjištění Vašeho zájmu o hlídání dětí, Vašich finančních možností či představ o kvalitní pečovatelce. Především z tohoto důvodu se na Vás obracím s žádostí o pomoc vyplněním následujícího dotazníku a jeho rozšířením mezi další rodiče.
Dotazník lze vyplnit dvěma způsoby:
1. Přímo ve wordovém souboru a jeho odesláním na e-mailovou adresu: zuzana.sucha2@gmail.com
- odkaz ke stažení souboru: http://www.postizenedeti.cz/sites/default/files/Dotazník_0.doc
2. Prostřednictvím tohoto odkazu:
https://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dERDNVNVMkRLd243YnZ3N2lIYnlLTmc6MQ
Dotazy, připomínky, kritiku a další podněty uvítám na svém e-mailu. V případě Vašeho zájmu Vás ráda seznámím s výsledky průzkumu a možnostmi k podniknutí dalších kroků. Na základě Vašich odpovědí a teoretických poznatků bude sestaven „Profil pečovatelky vhodné na hlídání dětí se speciálními potřebami“, který se stane výstupem závěrečné práce.
Děkuji za Vaše pochopení a přeji Vám mnoho radostných dní.
Zuzana Suchá
marhau 83337
18.10.2010 17:26:24
Miskynk jj líbilo,byla nadšená ~:-D Anička je hodná,to jsem hned poznala ~z~

Taky jsem toho ještě plná :-)
MISKYNK 91294
18.10.2010 15:28:35
JÁ ZTOHO POŘÁD JEŠTĚ ŽIJI,pořád to tu vykládám našim jak to bylo super, tvé mamce se snad taky líbilo snámi, .¨
ono je výhoda, že MíŠA je fakt hodný a nepláče skoro vubec.Anička šla nakupovat dárečky Míšovi k naroz.,je to moc hodná dcerka,Příště by se mohl někdo knám taky ještě přidat co holky-já to mám jen 75 km a zvládli jsme 2x přestup vlakem- Stálo to zato.
marhau 83337
18.10.2010 9:16:01
Ahoj holky,Miskynk tak to jste měli na cely den vid ~;)jste všechny super ~:-D Ilonka je fakt moc hodná,Anička taky,jak se stará pěkně o Míšu ~k~ Mája brepta,veselá holčička ~:-D Míša je taky moc hodny chlapeček ~:-D
MISKYNK 91294
18.10.2010 0:05:18
Po dobrém kafíčku a dortíčku nás tatkové zvěčnily a tak myslím že je vidno dobrá nálada.
MISKYNK 91294
18.10.2010 0:02:29
AHOJ¨
TAK JSME DORAZILY DOMU AŽ V PUL 9 VEČER , NEBOT NÁM DRZE UJEL V USTÍ přípoj,tak jsme se stavily v centru forum a nakoupily v bille
byl to super srazík pobavily jsme se myslím dobře a pikantni bylo, že Marhau vzala celou rodinku sebou-užasny nápad-její maminka prima i dcera.
Sýkorko-byl to fakt prima nápad se takle sejít.nejlepší bylo, že jsme se fakt v hale na nádraží hned poznaly.
marhau 83337
17.10.2010 18:24:24
Míša,Mája,Mates,Ondra

Mates,Mája,Ondra

Matysek a Ilonka


Mamka,Ilonka,Věra,já,Sykorka

~k~~k~
[<<Předchozích 560] Názory 561570 z 1747  [Dalších 1177 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.