| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Downův syndrom

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 440] Názory 441450 z 1747  [Dalších 1297 >>]
.ganesha. 83982
17.2.2011 20:32:42
joo, to mně jednou pošťačka dokonce připsala na schránku moje jméno za svobodna (který jsem si změnila až po svatbě a přesně z toho důvodu, aby mi neházeli do schránky poštu pro matku a bratra, a mně tam nechodili exekutoři). Musela jsem si ho změnit, protože naléhání, aby mi do schránky házeli poštu jen pro mě, když tam mám uvedené celé jméno, se míjelo účinkem.
Udělala jsem pak na poště tam takovej bordel, že druhý den to pošťačka sama přelepovala.
Od tý doby je klid. Ale trvalo to přes rok a ještě jsem musela platit 1000 za změnu jména.
.ganesha. 83982
17.2.2011 20:29:09
Vyplň si na poště za 50,- papír pro zmocněnce a budeš mu moct počtu vyzvedávat v pohodě (kromě do vlastních rukou)
.ganesha. 83982
17.2.2011 20:28:00
Ale do vlastních rukou to nejde.
Manžel je taky můj zmocněnec, ale zásilku do vlastních rukou mu nedaj.

Jinak děsivejch příběhů s poštou mám nepočítaně.
Annitta 58510
17.2.2011 18:33:53
mě teď pro změnu poslali z VZP doporučený dopis pro naši dvouleťandu~a~ Takže jsem šla na poštu s RL a pasem...

Ale poslední dobou pozoruju nějakou změnu k horšímu s poštou...až do Vánoc furt ok a teď najednou nezvoní a tak...dokonce balíky od Bonprixu, Quelle a spol ani nedoručují domů, ale jen automaticky vhazují do schránky upozornění o balíku a já musím na poštu...
anexa 804
17.2.2011 15:30:41
jooooo Česká pošta, poslední dobou nám hází do schránky dopisy cizích lidí z ulice. Takže roznáším poštu~o~
Rosie 32224
17.2.2011 15:05:48
No nevím, před těmi 20 lety se to řešilo s vedoucí a ta mi to bez problémů vydala, když jsem jasně doložila, že mám všechna oprávnění přebírat poštu.
16.5Salám&Lajka14 5453
17.2.2011 15:03:11
Zamřelá je jenom zvěřina. ~t~
Ikonie 92573
17.2.2011 15:02:10
Na zamřelého člověka nelze přebírat žádná pošta.~a~
Rosie 32224
17.2.2011 14:49:52
Docela síla ~o~

Před dávnými lety jsem šla na poštu vyzvednout cosi určené mému dědečkovi, já měla všechna potvrzení, že to přechází na mě a že veškeré písemnosti mám oprávnění přebírat a vyřizovat já. Nicméně paní za přepážkou mi to nedala, protože potřebuje podpis adresáta a to byl můj dědeček. Na můj dotaz, jak to mám udělat, když už dědeček přes půl roku nežije, mi řekla, že to teda neví, ať si to nějak zařídím, ale bez jeho podpisu mi to nemůže dát. ~a~
16.5Salám&Lajka14 5453
17.2.2011 14:40:48
No... mně kdysi přišla ještě na mimopražskou adresu složenka asi na 1600 k vyzvednutí. Tak jsem tam jela s platným pasem a na poště mi to odmítli vyplatit, protože v pasu není trvalý bydliště. Měla jsem tehdy dost neobvyklé příjmení a vedoucí pošty byla známá mojí matky. Nechala jsem si jí zavolat a ptám se: Víte, kdo jsem? Ona že jo. Tak jsem se ptala, jestli mi vydá moje peníze. A ona že ne, že mají předpisy. Ptám se: A jakou to má logiku? Na složence je jméno "Náglfóglhurdebaníková", v pase je jméno "Náglfóglhurdebaníková" a vy víte, že jsem Náglfóglhurdebaníková a nevydáte mi je? A ona furt, že ne. Tak jsem se naštvala, jela stopem na otočku do Prahy, vzala pět let neplatnou občanku a jela zpátky 100 km na tu poštu. Dám u přepážky neplatnou občanku, složenku, dostanu peníze. Znovu volám vedoucí a informuji ji o tom, že když už si teda chce hrát na dodržování předpisů, na její poště mi právě vydali peníze na neplatnou občanku a tudíž jedu okamžitě psát stížnost na ředitelství pošt.
Tu jsem samozřejmě nenapsala, nejsem blázen, jen jsem chtěla babu vydusit. ~;)
[<<Předchozích 440] Názory 441450 z 1747  [Dalších 1297 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.