| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Příušnice

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 394  [Dalších 334 >>]
Evka... 12244
13.3.2016 6:53:42
Myslím si o tom své.

Dcerka jako mimino (9m) - v té době jen seděla v kočáře, na dovolené na Mallorce chytila nějakého bacila, který měl v názvu africký. Vím, že se tenkrát lékaři tomu výtěru z krku divili. Takže jde kdykoliv chytnout cokoliv.

Ti kdo chtějí šířit paniku, si najdou cokoliv.
Eudo 146355
12.3.2016 22:11:24
Pelisku, zrovna od tebe a Milady to sedi. Tvoje trapne (mohla bych pouzit jina synonyma...) vypady na ruzne nicky, a to ne jen na jednoho, si muzes dohledat sama, nebo ona ti Milada se svymi zaznamy lehce pomuze.
Co se tyce Miladina odhalovani ruznych identit, k tomu neni co dodat. Co si tu ctu, neni to poprve, co tady udava udaje, do kterych zrovna ani Milade ani tobe naprosto nic neni.

Diky Miladinym a tvym vypadum se obvykle diskuze zvrhne timhle smerem.

Pokud to tobe a Milade uslo, jinak byla diskuze o sireni nemoci a ev. ockovani.
Mirek_ 118172
12.3.2016 21:03:38
Zdá se mi, že vícečetnost nicků diskutéra má na jeho důvěryhodnost různý vliv u různých diskutérů.
Mně teda přijde podezřelé mít více nicků (k čemu by mi to bylo?), ale někdo může mít vícero nicků jako libůstku a nemusí tím nutně sledovat nějaké bohunelibé úmysly.
Eudo 146355
12.3.2016 20:52:37
Pelisku a Milado, jaksi nemam nejakou potrebu jakekoli duveryhodnosti u vas, to uz nejak preziju...

Co se tyce relevantnosti jsi zrovna ta prava. Po predchazejicich zkusenostech "diskuzi" zrovinka s tebou a s Miladou na vasi urovni mi to nijak hlavu nedela. Nejake predpoklady a dohady co se tyce poctu nicku nebo me ucasti na diskuzi? Vase trapne vypady?
.kili. 125672
12.3.2016 19:59:34
" duveryhodnost klesa na nulu"

o důvěryhodnosti anonyma nerozhoduje počet nicků, za kterými se skrývá. Tří nebo pět či jeden, pořád anonym.
Eudo 146355
12.3.2016 18:03:42
Ptal se nekdo TEBE???
Otazka killiho nebyla na tebe, draha Milado, a navic - nebylo zde zadnych duvodu k tvym podrobnym nesmyslnym informacim a dalsimu rozvadeni techto. Ty osobne jedine informujes lidi, ktere to ani ocividne nezajima, kdo kde kdy pod jakym nickem napsal - obycejna drbna. Uz parkrat jsem se te - zrejme prilis narocne na chapani - ptala, jestli bys nekdy nemela neco k tematu? A jelikoz ti to neustale unika - tematem nejsou LIDI. Aspon ne v diskuzich, kterych se teda ucastnim.

Jeste - a pod kterym nickem jsem se te ptala, zda se ti dobre spi?
leli 80405
12.3.2016 16:40:30
Přečetla jsem si to a nesdílím názor, že šíří paniku. Nevidím problém v tom, když se v této souvislosti zmapuje situace.
Do Německa a Rakouska se jezdí běžně, nejsme tedy od případných ohnisek nákazy daleko.
Ale stejně si nedělám iluze o rychlé reakci ministerstva zdravotnictví, pokud nějaký problém opravdu nastane.
Kamisi 129832
12.3.2016 16:33:22
....., ale... :-) Po přečtení názvu příspěvku mi naběhla písnička:


https://www.youtube.com/watch?v=3VfNt-X_mhc


Kafe 134466
12.3.2016 14:03:33
Martino - nevím. Odstěhovala jsem se. Navíc nemocnice měla nějaké problémy s vysokým zadlužením a podivnými nákupy.
Martina, 3 synové 101865
12.3.2016 13:59:06
se i uvažovalo o znovuotevření velkého plicního oddělení

Což je v souladu s tím, co jsem psala prvně. Uskutečnilo se to znovuotevření? ~;)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 394  [Dalších 334 >>]

(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.