| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Glomerulonefritida - zánět ledvinových klubíček

  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 75  [Dalších 25 >>]
Hvizdi+Venda91+Máťa07+Julinka 12802
29.3.2009 23:07:10
dcera měla opakované angíny a ATB.Při odběrech vysoké ASLO.Půl roku jí píchali Pendepon, ASLO kleslo,ale musí stále chodit na kontrolní odběry.Měla i špatné autoimunitní látky.
Snapeová 81388
29.3.2009 22:44:27
Rominko, nevím jestli se to týká zrovna téhle nemoci, ale moje sestra kdysi dávno byla rok na ATB. Pořát streptokok, pořát léky a pořát vysoké ASLO. Po vyndání mandlí kleslo jen lehce. Pak další rok ATB. Doktorka zkoušela homeo, různé léky a pořát nic. Jakmile vysadila ATB tak měla do 2 dnů šílené horečky.
Vezmu to stručně. Jednou sestra přišla domů z kina a zvracela. Máma ji vynadala, že nemá pít alkohol, když to neumí. Sestra se bránila, že nic nepila. Dojeli na pohotovost a doktor poslal mámu domů ségře pro pyžamo, že si ji raději nechají v nemocnici na pozorování. Máma přijela během hodiny s věcmi a sestru vezli ze sálu.
Při vyšetření se zjistilo, že to byl akutní zánět slepého střeva, tlumený antibiotiky. Prý operace přišla za minutu dvanáct.
Tedy je to už takových 13 možná 14 let. Ale sestra od té doby snad nebyla nemocná a ASLO bylo hodně rychle v normě.
perdita 3248
6.5.2008 13:04:06
Simi, zlobí pošta, práve jsem odepisovala.
SSima 35634
6.5.2008 11:25:54
Byla bych ti Jani moc vděčná, už jsem ti písla na email,díky moc.
perdita 3248
5.5.2008 13:09:15
Dcera měla ta klubíčka, ne pánvičky. Já znám víc dospělých, kteří to prodělali a dodnes mají problémy, ale snažím se být maximálně optimistická. Ačkoli zase si říkám, být v té době v Británii, ani by nám patrně nedali atb, jakpak by to asi bylo dopadlo...
Cow :-) 67672
5.5.2008 12:43:47
Janicko, ale prave se zmenila doba a zpusob lecby, ne nadarmo ted deti berou profilaxne ATB tak dlouho.
Cow :-) 67672
5.5.2008 12:42:21
U nas slo o pyelonefritidu, nemelo to zadnou souvislost s nalezem v dych.cestach.
Jinak jsme rodina alergiku, astmatiku. Tchyne ma revma, takze da se takhle rict, ze ano.
Se starsima detma na alergologii chodim, s malou jeste nebyl duvod.
Zadne imunostimulancia nebereme.
Pozitivni ohlasy ma v posledni dobe Imunoglukan, minuly tyden jsem tu davala nekomu odkaz.
Jana a Vendulka,Kristýnka 44687
5.5.2008 12:36:26
Dobrý den já jsem si to prodělala jako dítě a do dneška se stím léčím,pokud budete chtít nějaké podrobnější info stačí napsat meil.
perdita 3248
5.5.2008 12:29:16
Ještě bych se vás, holky, zeptala - od jednoho lékaře jsem slyšela názor, že Amy musí být nějak imunitně oslabená, když se jí celkem nevinný strep dostal do ledvin, když spousta dětí prodělá angínu a nic. Že by to mohlo upozorňovat i na nějaké autoimunitní onemocnění. Amyin bratr je celiak, tak ji pravidelně testuji, ale naštěstí do toho nezapadá ani protilátkami ani symptomaticky. Mají vaše děti nějaká imunitní onemocnění?
perdita 3248
5.5.2008 12:23:53
Pneumonie - také zvaný pneumokok. My měli (oni oba onemocněli měsíc po té a u Adama se našel:) streptokok pyogenes.
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 75  [Dalších 25 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.