| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Zvracení

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 80] Názory 8190 z 1860  [Dalších 1770 >>]
TaJ 81121
29.5.2018 17:31:58
Přesně, zajela bych na pohotovost a domluvila se tam....syn byl pár hodin na urgentu na kapačkách, pak se rozhodovalo, jestli ho přijmou, nebo jestli nás pustí domů...vzhledem k tomu, že přestal zvracet, po kapačkách vypadal líp a udržel v sobě pak už i pití - po douškách, dali nám vodu s ledem, tak nás potom pustili domů...už v noci doma se sháněl po rohlíku...pár hodin předtím vypadal fakt strašně...neumím si představit, že bych ho tak nechala doma dva nebo tři dny a čekala, jestli se to nějak spraví~a~
Líza 17721
29.5.2018 17:27:20
Báro, no právě, po třech dnech zvracení a dehydratace je na tuhle radu už trochu pozdě, podle mě, to by museli dávat od začátku (a i tak moje dítě jednou na kapačkách skončilo kulíšek - nekulíšek).
vertigo 92133
29.5.2018 17:25:53
Já jsem taky takový "váhač", ale zatím mi to "sušení" doma vyšlo, v případě různých viróz (včetně těch blicích) se po třetím dnu děcka spravily. Ale píšeš to tu celkem sugestivně ("Vypadá hrozně", "vypadá tak strašně", "když si dá lžičku pití tak ji letí vyzvracet"), že to bych nejspíš už nevydržela a děcko někam vzala. Jen bych nepočítala, že se zítra vrátí zdravý, pokud 3 dny blije, tak se z toho bude vzpamatovávat dýl. Asi bych jela na pohotovost a zkusila se domluvit na podání nějaké infuze ambulantně, aby vás třeba po dokapání pustili domů. Myslím, že už je celkem velký, že třeba na hospitalizaci trvat nebudou. Ale to spekuluju, když nevím, jak vypadá.
VčelkaMája 32837
29.5.2018 17:22:44
ANO muze byt dehydrovany a svepomoci to nedozene. V nemocnici ho zavodni a srovnaji ionty, bude za 2 dny v poradku. Nas s podobnym problemem vzali na infekcnim odd. Vlastne obe moje deti takto zkoncily, akorat byly mensi a byly tam se mnou. Sestak tam bude sam. Navic je vedro, no neriskovala bych....
~•~Missy~•~ 4201
29.5.2018 17:19:22
Tohle míval před lety synovec, opakovaně. Příčinu nikdo nezjistil, nicméně pokaždé skončil na kapačkách v nemo, protože v sobě nic neudržel. V těchto vedrech bych tam s klukem už dávno byla, není to žádná sranda.
Pruhovaná 64704
29.5.2018 17:18:22
Lepší bejt tři tejdny mimo,než umřít snad, proboha ~a~
Pruhovaná 64704
29.5.2018 17:15:28
Dehydratace. To ti nic neříká?
TaJ 81121
29.5.2018 17:13:47
Slupko, přesně, možná bych v tomhle případě tu rychlou snad i zavolala, když je v takovém stavu...zavodnili by ho a pak pustili třeba domů...
TaJ 81121
29.5.2018 17:09:59
Báro, ale když vyzvrací i lžičku pití? Podle mě to do něj nedostane, taky bych to do syna nedostala...i když třeba šesťák by si už mohl dát říct, kdyby se tím mohl vyhnout nemocnici, ale jestli fakt neudrží ani lžičku a hned to zvrací, tak už bych byla dávno v nemocnici...přece by snad šlo domluvit, že by ho tam nechali třeba jen pár hodin, než by ho zavodnili, případně by pak na revers mohli odejít... my tenkrát volali rychlou, takže ho nechali pár hodin na urgentu a pak nás normálně pustili domů...napsali stránku dlouhou propouštěcí zprávu, ale už jsme pak nikde nebyli, druhý den už byl skoro v pohodě, jen zesláblý...kapačky ho z toho rychle dostaly...nechápu, proč se zbytečně trápit několik dní doma, když to mohlo být už vyřešené...
. . 133444
29.5.2018 16:59:43
Je v nebezpečí, potřebuje zavodnit a dodat minerály.
[<<Předchozích 80] Názory 8190 z 1860  [Dalších 1770 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.