| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Zvracení

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 1860  [Dalších 1730 >>]
Červená malina 114174
18.12.2017 19:12:06
Nám dr. doporučil sladit medem (nebo glukopurem), takže jsem dělala rýžovou kaši (z vody bez mléka) s medem, bramborovou kaši rozmačkanou s vodou z brambor (bez tuku), příp. s mrkví.
Přesnídávky bez cukru, vařené těstoviny, různé suché křupavé chleby. K pití Colu, jablečný džus, mátový čaj s medem.
Hodně pomohly lactobacily a Enterol (doporučil dr.)
Pheob 34975
18.12.2017 16:21:26
K piti klidne kolu, ale poradne vybublat. Jablecny dzus, nejlepe naredit neperlivou vodou. Matovy caj. Sladit lze, nejlepe glukopur (lepe se travi nez klasicky cukr). Striktne vyloucit mlecne vyrobky, pri strevnich virozach byva casto relativni deficit laktazy (stepi mlecnou bilkovinu). Mlecne vyrobky vracet do jidelnicku pozvolna. K jidlu rohliky, piskoty, suchary, testoviny, ryze, brambor,dusena mrkev, varena dyne, strouhane/varene jablko, hrusku, presnidavky, boruvky, varene kureci ci kralici maso (pri zlepseni potizi), rizoto, vyvary, kureci/kruti sunka, banany, merunky (i v kompotu)- maji hodne horciku, mango (ev.i rozvarit na presnidavku). Eventuelne lze vyzkouset detsky nutridrink bez bilkovin, myslim, ze se jmenuje Fortini juice + vyrabeji i kaloricke presnidavky.
Na inspiraci zkuste googlit recepty pri jaterni diete.
Urcite doporucuji uzivat Laktobacily.
Simeona+3 110315
18.12.2017 15:13:51
Trocha coly. Chlazenou a po lzickach. Fakt to pomaha zklidnit zaludek. Mne k tomu pomahaji suche rohliky.

Nabidla bych brambory, dusenou mrkev, dusene jablicko, pecene kure. Takova jemna neagresivni jidla. Testoviny s pestem a se syrem treba.
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
18.12.2017 14:54:47
K pití nějaké bylinky, nejlíp řepík. Je na střevní problémy vhodný a chuťově neutrální.
Klauri 95515
18.12.2017 14:48:52
Můžeš dávat i jablečný džus občas.
Bouřka 7675
18.12.2017 14:39:09
Mně na rozhozený žaludek vždy pomáhá trocha vody s citronem a glukózou. Pak trochu sním, postupně ubírám tu vodu a přidávám jídla. Jinak dopuju lactobacilama. Syn se teď po týdnu od virozy vrací k normálnímu jezení, mrňavka od střevní přešla k žaludeční ~n~, kojím a kojím a aspiruju na holštýnskou krávu...
Thea + 2 93496
18.12.2017 14:35:05
Ahoj všichni,
kdo máte zkušenosti s dlouhodobě (14 dní) zvracejícími většími dětmi nebo dospělými. Co jim dáváte k jídlu? Dítě myslím nevyzvrací úplně všechno, zkrátka se nají, pak se to snaží udržet a pak tak půlka vyletí. Na začátku to byla viróza, teď už jen rozhozený žaludek. Rohlík nebo piškot vidí a zvedá se mu žaludek už jen z toho pohledu, to samé rýže, vývary, banány pro změnu nejí. Co pít? Černý čaj už nesnáší, vodu bez bublinek nechce, vidí ji a chce se mu zvracet.
Strouhaná jablka a vařený brambor relativně ok (zvrací až po delší době, tak myslím, že v něm něco zůstává).
Sněhulka a sněhuláčci 99425
14.12.2017 19:04:37
Jestli ještě nakoukneš, kup v lékárně HYLAK, nejlépe hned zítra ráno, a dávej všem členům rodiny (zdravým i nemocným) dvojnásobnou dávku pár dní.
Raduza 68805
14.12.2017 9:45:06
To nesnáším. Jeden rok jsme to měli 5x. Ostatní si preventivně vezměte černé uhlí. Docela to pomáhá. Dospělí samozřejmě slivovici. Manželovi by pomohla asi i jinak :-). ~;((~;((
takytakova 110149
14.12.2017 8:24:36
Evžíčku, to je mi líto. Ale do vánoc zbývá ještě víc než týden. To už byste mohlí být ok. K tomu nakažení ve školce - u nás teď visí oznamení, že řádí podobné problémy a že nemáme (zcela pochopitelně) dávat do školky děti s průjmem, zvracením či bolením břicha - a ráno jsem tam slyšela jednu maminku jak říká(řve) dítěti: "Jak že Tě bolí břicho? Já to nechci slyšet. Já Tě doma nechci! Mě stačí doma jedno děcko nechci vás mít na krku oba. Ne abys někomu řekl, že Tě to břicho bolí!" A normálně ho šoupla do školky, přesože je aktuálně doma, s mladším nemocným sourozencem. ~8~
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 1860  [Dalších 1730 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.