| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Lupénka - psoriáza

  (?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 229  [Dalších 159 >>]
00 130816
23.2.2013 22:19:50
Ahoj, byla jste některá nebo někdo z Vašeho okolí?
Přemýšlím, že bych ji zkusila.
Loňského masivního výsevu jsem se zbavila po delší době stravou, mytí v soli z Mrtvýho moře atd., žádný kortikoidy. Ve vlasech ji mám tedy pořád, ale nic velkýho.
Ted se mi začali objevovat flíčky na břichu a obličeji…stejně jako loni, tak zase úprava stravy a něco k tomu.
POčítám, že se zřejmě nejdřív stav infrasaunou zhorší, jen po ní nechci vypadat jako jsem vypadala loni.

děkuju
Hanka
  • 
24.5.2012 21:33:09
Dobrý den,
pokud by měl někdo zájem o nepoužité balení přebytečného přípravku BioDelta pište na HanMorav@seznam.cz.
Veliká sleva
LenkaMad 56223
27.4.2012 11:15:03
Metal - Aliance má ozdravný pobyt v Rakousku v Alpách
http://www.zpma.cz/pojistenec/pro-klienty-zp-m-a/ozdravne-pobyty-v-roce-2012/. Přihlášky se dávají do 31. 5. 2012.
ronniev 8556
26.4.2012 22:55:27
Nám říkaly jak děckařka, tak alergoložka, že si děti Koníka obvykle užijou.
Dceři je 10, poletí letos prvně, tak jsem taky trochu nervní - ale ona je společenský tvor a moře miluje, tak to snad bude dobré.
A k tomu atopáku - neměl syn nějaké stresy? nedělal přijímačky na gympl nebo nějakou zkoušku, neměl třeba důležité závody? Já jsem sama atopik a mně se to vždycky takhle rozbláznilo stresem. S odezněním stresu zmizel atop sám. Stejně tak syn (taky slabý atopik) měl nejhorší problémy, když dělal zkoušku z angličtiny. Jak ji měl za sebou, byl do pěti dnů pokoj.
Dandy+Vojtíšek a 3 Mušketýři 27764
26.4.2012 21:17:23
vykašli se na ozdravný pobyt a nech ji udělat kompletní alergologické vyšetření. To měla mít hotové už dávno. Nechápu postup kožařů ani dětských, že to někteří nechávají takto ... ~Rv Na vše navalí kortikoidy, které jen zaplácnou na čas problém, ale nic to neřeší.
štěpánkaa 100291
26.4.2012 20:25:28
No tak hlavně by to chtělo pořádné vyšetření na alergologii a imunologii. Je možné, že má nějakou potravinovou nesnášenlivost. znám děti, kerým se později prokázala např. celiakie nebo nesnášenlivost bílkovin kravského mléka. po vysazení těchto potravin se ekzém velmi zlepšil. Jen na kožního bych fakt nespoléhala a na pobyt u moře taky ne (jo, pomůže, ale důležitější je příčina)~d~
Inaaa 119752
26.4.2012 19:22:41
Znala jsem člověka, který dceru každý rok posílal s Mořským koníkem, už tam měla partu.
Ale chce to mít podchycené od doktora.
Petris,Krýša-07/02,Karin-07/09 62867
26.4.2012 18:35:42
Tak Mořského koníka zvažuji už druhým rokem,synovi letos bude 10-je astmatik,ekzematik a atopá se mu nyní rozjel neskutečně hnusně a všude,to už x let neměl.
letíme k moři,ale týden je prd a tak příští rok určo s Koníkem pojede!!!!
Někdo mě od toho zrazuje,někdo chválí, 3 týdny je dost,ale když to pomáhá nejlépe..
lunalka 91037
26.4.2012 18:27:23
My jsme u Metal Aliance
ronniev 8556
26.4.2012 17:32:46
Jo, a na alergologii určitě jděte. měla by vás tam poslat vaše děckařka. My máme dětskou doktorku zlatou svatou, ale dceři pomohla až alergologie, kam nás dr. šupem odeslala, když se mladá začala dusit. Alergolog má mnohem víc zkušeností a přijde na to, že s alergií souvisejí i projevy, které by s ní laik nespojil ani za zlaté prase. Mimochodem, kdybys chtěla dceru poslat na Mořského koníka, stejně budete muset mít doporučení od dětské nebo z alergo.
A jak píšeš "zase všechno znova vykládat jinde..." - holt, co naděláš. Zdravotní dokumentace u nás propojená není, a za zdraví dítěte mi to nepřipadá tak velká cena.
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 229  [Dalších 159 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.