| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Zánět vedlejších dutin nosních - sinusitida

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 622  [Dalších 562 >>]
Kreaty 128225
10.3.2015 13:55:36
ale alergii diagnostikuješ docela jednoduše sama, dávej u tři dny lék na alergii a měl by pocítit výrazné zlepšení, i když ono u zánětu ty antihistaminika ty sliznice taky trochu odkrví, takže subjektivně může být lépe, ale je to způsob jak zjistit zda to alergie je nebo není
Kreaty 128225
10.3.2015 13:53:00
můj táta měl alergii na chlad, protože jsme hodně cestovali, tak jsme hodně navštěvovali hrady a zámky, zvláště v létě, to jak se zaal dusit, když přišel z teplého letného dne někam do hradu, kde byl chlad, jsem už nikdy u nikoho jiného nezažila, záchvat kýchání, že se málem zbouralo cimbuří, ale ....neměl ty pocity co mám já u alergie, že cítím, jak i všechno uvnitř otéká a tááák moc se mi chce smrkat, ale nic nevysmrkám, protože žádno rýmu nemám, jen zduřený všechny vnitřní sliznice až do mozku, hnusný pocit-ale já to mám na pyl, takže přesně vím kdy to přijde
Monty 129940
10.3.2015 13:49:08
Topení s tím nesouvisí, má to v i baráku, kde se topí dřevem/uhlím. A sezónní ovoce nekupujeme, jíme celý rok jedno a to samé.
Monty 129940
10.3.2015 13:48:25
Kreaty,
jasně, to ten doktor říkal taky, že má zduřelé sliznice jako při alergii, ale alergii prokázanou nemá. Kromě toho chladu. A jestli je opravdu alergický na chlad, resp. se ta reakce objevuje v souvislosti s nižší teplotou, tak s tím bude těžký něco dělat, leda bych mu přilepila čepici vteřinovým lepidlem k hlavě. ~;)
Kreaty 128225
10.3.2015 13:46:10
dočítám od října do března, takže v topné sezoně, měl to i v jiných bytech? Nebo jen v bytě s ústředním topením? Jíte v této době víc citrusy než ve zbytku roku? Prostě prober si sama v sobě, co je v této době jiného a naveď na to alergoložku. Buď potraviny nebo prostředí. Některé alergie jsou i zkřížené, když jíš tohle dohromady s tímhle, tak je to alergen, když samostatně, tak ne. Je to hodně možností, ale to odpozoruješ. |Doktor ti tohle neřekne, ty mu musíš napovědět, co si myslíš a on pak udělá test.
Kreaty 128225
10.3.2015 13:41:56
pátrej po tom, co je v tomto období, kdy má rýmu obvyklé, tedy je to v období, kdy se topí? Je to v období, kdy něco kvete? Je to období kdy kupuješ nějaké konkrétní ovoce nebo zeleninu?
Kreaty 128225
10.3.2015 13:39:24
Monty, ale to nemá zánět dutin, ale typickou alergii. prostě mu zduří v důsledku něčeho sliznice, ale žádné bakterie, které by se tam množily tam asi nebudou.
Monty 129940
10.3.2015 13:35:40
kili,
tak vypadá to asi tak, že syna začne bolet hlava a má ucpaný nos - zadní rýma. Právě že mu moc z nosu "neteče". Když to trvá třeba 14 dnů neustálých pokusů o vysmrkání a stížností na bolesti hlavy, jdeme k dětské doktorce, která ho pošle na ORL a tam mu diagnostikují zánět dutin.
.kili. 125672
10.3.2015 13:31:28
- "3x ročně "

tzn., že nejde o recidivující onemocnění

- "rýmu má tak od října do března POŘÁD."

tak nevím co si představit slovem rýma, nejspíše výtok z nosu a co dál nevím

- "3x ročně to skončí antibiotiky a diagnostikovaným zánětem dutin.Proto jsme také byli na té imunologii, kvůli neustálé rýmě, ale kromě možné chladové alergie neprokázaly testy vůbec nic. "

já nevím co ještě ty údajné záněty dutin provází, jaká je při nich těl. t, na základě čeho jsou diagnostikovány etc., ale moc se mi to nezdá, cosi mi tu nehraje. Imunologcká věc ve smyslu nedostatečnosti to jistě není. Po netu se moc radit nedá.
kiki
  • 
10.3.2015 13:30:05
Taky bych radila cepici do teploty pět stupňů a méně, laváž (proplach) vincentkou nebo i nevím účinnějším (možná kloktadlo,nevím přesně)mne dost pomohla. Nebylo to znovu na atb. Proste někdy se nedostanou kapky, spreje, kloktadla ke všem místům. ke prevenci tedy neznám jinou než vitamíny,vzduch a pohyb. Je to blby, když se věc stane chronickou,ale urcite za to mohou ty rymy. Hodně zdaru v léčení.
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 622  [Dalších 562 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.