| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Zánět vedlejších dutin nosních - sinusitida

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 530] Názory 531540 z 622  [Dalších 82 >>]
*Lilka* 18831
22.11.2009 21:27:13
Už pár dní mě trápí bolest, nebo spíš tlak jakoby lícní kosti, semtam to jde k zubům, ale u zubařky jsem byla a na poklep vypadají v pořádku a nebolí. Začnu cítit tlak a mírnou bolest večer, asi třetí den po sobě, začne to večer, směřuje ta bolest jakoby k levému uchu a přijde mi, že ho mám i trošku zalehlé. Přes den je to ale ok ~d~ Rýmu jsem měla, byla jsem asi před měsícem 2x dost nastydlá, ale teď rýmu vyloženě nemám, spíš mám jakoby semtam ucpaný nos, a někdy mluvím nosem.

Už nevím, jsem v 8 měsíci a zubařka mi RTG dělat nechce, ale nechce mi ani rozvrtávat troje zuby, protože se neví, který by to případně mohl být. Na ORL mám trošku strach jít, co by mi mohli dělat ~;((
cherry
  • 
18.6.2009 16:03:03
ja mam zapal dutin uz asi pol roka, pokusali sa mi aj urobit punkciu, ale doktorke sa nepodarilo prebit sa dnu, tak nic z toho. po tom zazitku uz nic podobne nechcem zazit, ale dutiny su stale plne.. spim skoro posediacky, tak rada by som sa uz toho zbavila :(
Cherry
  • 
18.6.2009 16:00:28
o akych vatickach to hovorite?
Jana
  • 
18.6.2009 13:12:37
poté co jsem prodělala punkci dutin jsem se zařekla - nikdy více!! Teď když se objeví potíže: cibule nadrobno nakrájet,pár zrnek anýzu a fenyklu, vše v trošce vody podusit(hodně míchat)až se voda skoro vyvaří, počkat až zchladne na teplotu kdy nebude nebezpečí opaření ale bude ještě dost teplé- zabalit do trochu gázy a přiložit na dutiny a držet dokud vás to bude bavit:-) nebo dokud to nevychladne. Toto samozřejmě kombinovat s klasikou: kapky,napařování rukou,Sinupret atd. Zatím se už sedm let punkci úspěšně vyhýbám. Je to v podstatě to samé co je tu v diskusi už napsané - teplo na tvář,(cibule by měla pomáhat proti zánětům) Tak se držte, jo abych nezapoměla tento recept kdysi objevila moje mamka v knize od pana Pavla Váni.
Karammelca 91372
31.5.2009 18:16:47
dutin, vzdávám antibiotika, která nezaberou hned a prosím o punkce. Ano doslova prosím. Jakmile mám rýmu, hned mi to sedne na dutiny, bolí mě hlava při sebemenším pohybu, necítím chuť jídla. Jsem asi blázen, ale pro mě jsou punkce vysvobozením. Chodím téměř vždy v zimě, týden v kuse.
Aliens 89435
30.5.2009 19:32:50
Tak já to prožívám zrovna v těchto dnech, beru už druhé balení antibiotik, dvakrát mi to proplachovali a jinak chodím ob den na vatičky a nahřívání soluxem.Nic příjemnýho to teda není.
MÍŠA&FÍK 38466
29.5.2009 21:43:24
Asi už je na radu pozdě, na diskusi jsem narazila právě teď....... ~d~

Je to cca rok, co jsem měla zánět dutin.....jestli se jim říká vedlejší netuším, ale byly to dutiny jakoby pod lícními kostmi.

Týden jsem trpěla tak neskutečnými bolestmi, že jsem zhubla 7 kilo, jen jsem ležela...tak 1x denně jsem došla na WC a snědla jablko...no, pravda, občas jsem ještě mlátila hlavou do zdi a prosila přítele, aby mi vyrazil všechny zuby z pusy, páč moje úúúúžasná Mudra neustále tvrdila, že mi nic není a že si mám dojít k zubaři, že to je zaručeně od zubů, ačkoliv já jí tvrdila, že zuby mám naprosto v pořádku.

Na ORL mě odvezli rodiče poté, co viděli, že jsem schopna lézt po zdi..... ~;)

Takže - neskutečná bolest zubů a hlavy.
dajmab 81703
29.5.2009 16:30:42
Ucpaný noc, bolest zubů a obličeje, hlavně při předklonu to škube, když si klepneš na kosti pod očima, tak je to velmi citlivé. Pak přijde i horečka a je to jasný.
Rezinka007 94326
29.5.2009 10:30:06
Já měla silnou bolest ucha, myslela jsem, že to bude zánět srtředního ucha, jako vždy, ale byl to zánět dutiny..
Rosie 32224
29.5.2009 9:09:25
Mě nebolelo vůbec nic, ani hlava, ani při předklonu, jen jsem měla strašný kašel. Dr. mi tento zánět zjistila až na sonu a hned nasadila ATB.
[<<Předchozích 530] Názory 531540 z 622  [Dalších 82 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.