| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Zánět vedlejších dutin nosních - sinusitida

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 510] Názory 511520 z 622  [Dalších 102 >>]
daba+holčička 55689
16.6.2010 9:29:55
mě pomáhá homeo kalium muriaticum 15 ch - 3x denně 3 kuličky - 15 min před a po nejíst nepít, nečistit zuby
měla by pocítit úlevu tak do půl hodiny po vycucání, pak to může brát dokud nebudou dutiny čisté, když nepomůže není dobře zvolený lék a nebrat,
další léky na dutiny:
http://www.kezdravi.cz/oddeleni/253-zanet-paranazalnich-dutin-nosni-a-celni-dutiny
a kapky Sinupret
Beruška+J02A07T10 48718
16.6.2010 9:29:49
tazi,
mě je 29 a na ucpaný dutiny trpím dost často.
Mě hodně zabírá a pomáhá - inhalace - bylinky - nejlépe pokud jsou nasbírané - květy bezu, maliník, ostružiník... ale ten květ bezu je asi nejlepší a do toho nakapat tee tree oil - svařit, nad hrnec hlavu co nejblíž, na hlavu ručník a dýchat.. dýchat.. dýchat...
jak se čelo nahřívá, tak se dutiny uvolňují a jde se kloudně vysmrkat.

Klidně opakovat několikrát za den.. ten odvar vydrží den s přihříváním, pak se musí vylít a druhý den udělat nový.
Čím dýl tam vydrží tím líp.

Jinak mě na ucpanej nos hodně zabírají kapky olynth pro dospělé (ty obyčejné), ale to je jen, pokud má jen pocit a opuchlé sliznice.
*Tazi* 79834
16.6.2010 9:26:01
No jo, to jsem zapomněla napsat!~o~ Není už žádný dítko, je jí 21.
BERBER+A+L+V 7963
16.6.2010 9:24:20
Jak je stará..?
*Tazi* 79834
16.6.2010 9:19:06
Nemáte někdo zkušenost s ucpanýma dutinama? Dcera už má asi od ledna lehkou rýmu, doktorka radila kapat kapky do nosu (týden kapat, pár dní vysadit a zase znovu), ale bohužel místo úlevy se jí ucpaly dutiny, přestala slyšet na jedno ucho, ještě ke všemu jí v něm hučí a doktor na ORL se chce nejdřív zbavit toho ucpání a rýmy a až pak řešit ucho. Je to pro ni hrozně vyčerpávající a hlavně nepříjemné. Ale... dostala zase jenom kapky a ty, opět, nepomáhají. Nemáte někdo nějaký fígl, jak se toho zbavit? Děkuju za rady!~;((

Ještě podotýkám, že měla obě uši operovaný, takže žádný "drastický" metody, bohužel, nepřipadají v úvahu.
Jitulka+Luky03+Naty05+Míša08 6501
21.3.2010 22:08:36
výtěry zatim neproběhly, ani CRP zatim vždycky jen přeposlechnutí...
Ivi + M + P 41651
21.3.2010 12:35:36
A co výtěry ?
Ivi + M + P 41651
21.3.2010 12:34:41
Ahoj Budul, jukla jsem na téma, páč je nám známé ~:(
Proč ho nevezmeš na ORL ? Ani doporučení mít nemusíš.
Jitulka+Luky03+Naty05+Míša08 6501
21.3.2010 12:34:17
tak my zítra jdeme opět k doktorovi, malej kašle už skoro tři neděle v kuse, vždycky když to vypadá že se začíná lepšit tak si střihne dva dny horečky, šílenej chrchlák, pak se to zase zlepší, akorát když jdeme na kontrolu k doktorovi, ten má radost jak se z toho dostáváme a prd hned od dalšího dne máme zase dva dny horečky a zase chrchlák - no sem zvědavá co zítra nám řekne... synátor plus mínus marodí celou zimu, antibiotika neměl snad ani jednou... že by prej na tohle stejně nezabrali ~n~ no uvidíme jak zítra dopadneme, jestli u doktora nic asi zaskočíme ještě na ORL aby ho proklepli protože mně už se to fakt nelíbí ~n~ na dnešek jsme zase nespali od půl jedný do půl pátý...
lipoo 47870
21.3.2010 11:41:09
a jak je starý synek?tohle máme taky...prostě horší imunita~d~..starší synek měl zápal plic-a na to se přišlo až díky rentgenu.poslechově nic slyšet nebylo
[<<Předchozích 510] Názory 511520 z 622  [Dalších 102 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.