| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Zahraniční politika a události

  (?)
 Názory 110 z 71300  [Dalších 71290 >>]
Čumča. 160024
7.6.2024 18:49:06
"Mnoha Slovákům takový styl politiky vyhovuje
Zaplať pan Bůh, že už s nimi nejsme ve společném státě."

Lexi, ty tři týdny jsou myšleny od projevu, ne od 15.května. Ale ano, ještě že se odtrhli, být s nimi v jednom státu, strhli by nás k politickému dnu. Je mi hrozně líto těch normálních Slováků, ti už musí být naprosto zoufalí, stačí se např. při nějakém vyjádření dívat Kňažkovi do očí
Čumča. 160024
7.6.2024 18:43:01
"tvrdili, že ho to vyřadí z provozu na dlouho a bude se muset některé věci učit znovu."

jo, například příčetnost, tu by se musel učit roky, to by byla náročná terapie, sisyfovský úkol pro odborníky


Lexi. 141305
7.6.2024 10:27:09
Za jaké 3 týdny? Fico se plánuje vrátit do práce na přelomu června a července, tj. 6 týdnů po atentátu.

Pokud vím, tak Fico bansko bystrickym lékařům poděkoval, ale největší na světě z nich nedělal.

Těžko říci, kolik kolik Slováků se ještě vystěhuje. Ono ani pro inteligenci není úplně jednoduché sbalit si pár kufrů a odjet do cizí země, kde na tebe není nikdo zvědavý, nemáš tam zázemí a začínáš někde na ubytovně.
Když jsi starší, tak vytrhnout děti ze školy atd. atd.

Mnoha Slovákům takový styl politiky vyhovuje

Zaplať pan Bůh, že už s nimi nejsme ve společném státě.
Muumi 41406
6.6.2024 21:23:12
Tak to zneužívá zcela určitě, je to Fico:).
neznámá 91073
6.6.2024 21:08:28
Tak tvrdili, že ho to vyřadí z provozu na dlouho a bude se muset některé věci učit znovu.
Až myslím na tv Markíza, ta od začátku říkala, že je při vědomí a komunikuje.

Mě na několikrát prostřelené střevo a a špatnou prognózu mi přišel svěží dost. Nerozporuji, že na něj byl spáchán atentát, jen, že ty informace byly poněkud divné a využívá situace.
Muumi 41406
6.6.2024 20:57:39
No mně případě, že zhubnul tak 20 kilo. Zdravě na mě teda nepůsobí. Kvalitně ho nabalzámování na projev, no:).
Čumča. 160024
6.6.2024 20:53:02
Muumi, na tom videu, viděla jsem celý jeho projev, vypadá neuvěřitelně dobře, nepřijde mi jako zombie

Nicméně věřím, že ho postřelili, nemyslím si, že to nafingoval - to je silná káva i na Slováky~:-D
Muumi 41406
6.6.2024 20:43:51
Hroudo, nerozumím. Ty teda tvrdíš, že Fico postřelený nebyl? To jako všichni ti zdravotníci lhali? Vždyť vypadá jak zombie, tobě přijde fit? Jinak i na Slovensku mají použitelné nemocnice. BB je fakultni nemocnice a mimo jiné transplantační centrum.
P.S. Fica opravdu nemám ráda, kdyby mě z toho někdo podezíral.
Ropucha + 2 120300
6.6.2024 19:32:12
"Právě v tomto období se to naplno ukázalo - ČR a SR jedou zcela odlišnými směry, jako dva národy, které vlastně nemají moc společného"

Je to tak.
Historie společného státu vytvořila dojem blízkosti a podobnosti, ale reálně to až tolik nikdy neplatilo.

Hr.ouda 123574
6.6.2024 18:25:06
on se člověk nediví, že tolik Slováků věří konspiracím a desinformacím, jak ti někdo psal, asi polovina, když zároveň mají věřit tomu, že někdo se střevama na cimpr campr hodlá na konci června vyrazit do Číny , to je fakt těžký
 Názory 110 z 71300  [Dalších 71290 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.