| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Tuzemská politika

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 143887  [Dalších 143857 >>]
Senedra 14756
8.6.2024 10:07:00
Tak MM odchází k volbám a poznamenal : " to je vhodné tričko k volbám." Má na sobě Pokáčovo triko s nápisem Jsem pozitivní ~t~
Senedra 14756
8.6.2024 10:02:53
Huso, já se neprošla, ale taky jsem uvažovala, kam jít, protože prezidentské volby probíhaly jinde, než ty ostatní...
Stará husa 154854
8.6.2024 9:59:11
Nevím, jestli je to až tak zajímavý zážitek, ale každý rok bývají volby v nejbližší ZŠ, takže jsem se tam zase vypravila. No a zjistila jsem při bloudění po škole, že letos náš a ještě jeden volební obvod sídlí úplně jinde, takže pochod přes celé sídliště. Pochopitelně na obálce s volebními lístky byla adresa napsaná a pochopitelně jsem se na to předtím nepodívala. Aspoň jsem se prošla.
Yuki 00,03,07 49504
8.6.2024 9:48:57
já si vždycky říkám, že musí s komisí pěkně zamávat, když jim tam nějaký volič zkolabuje nebo umře, a že se to stane skoro každý rok
je to asi pochopitelný, chodí tam spousta lidí a někomu prostě ta svíčka dohoří
Senedra 14756
8.6.2024 9:43:40
Jen jsem si při psaní minulého příspěvku vzpomněla, jak jsem jednou vyzvedla dceru ze školky a po cestě domů zašla volit. Protože bylo chvíli po druhé, tak ve volební místnosti byla volební komise, já ( s kočárkem a školkáčem) a důchodci ~t~

Pikantnější bylo to, co nastalo potom. U obou dětí propukl zánět středouší, takže jsem celé odpoledne a noc chovala, utěšovala, dávala léky a druhý den jsme jeli na pohotovost... V té chvíli mi byly volby úplně volné.
Senedra 14756
8.6.2024 9:40:34
Nerudová mě moc nezaujala už při volbě prezidenta a co jsem slyšela o jejím působení v čele VŠ, tak nic moc...

MM má velký přehled, ale občas bývá dost ostrý..Když chci vědět něco o nějakém politikovi nebo straně, tak se ho zeptám a případně filtruju ~t~

Měla jsem u voleb s sebou dva lístky, zakroužkované a až za plentou jsem se rozhodla, který hodím do urny. Docela mě překvapilo, kolik lidí jsem ve volební místnosti potkala.
Yuki 00,03,07 49504
8.6.2024 9:11:41
Rose, myslíš, že člen volební komise má nějaký vliv na cokoliv? může si myslet absolutně cokoliv, on to tam nikomu neříká
navíc u volební komise sedí někdo, kdo si chce přivydělat a sedí tam třeba už dvacet let, jako tady u nás místní důchodci

co se týká Mourka, mimozemšťanů a dalších, já si myslím to stejný, dostanou všude pár hlasů, dohromady to bude dost na to, aby si vydělali, i když se nikam nedostanou, takový super způsob jak ubrat ze státního do svýho, ale jinak vůbec k ničemu
Gladya, bývalá dasa, 63023
8.6.2024 8:17:04
Huso, kamarádky je mi docela líto. Uvědomuji si, že vlastně politiků se známými moc nerozebírám.

Vysloveně proruské lidí naštěstí snad neznám. Ale znám pár těch co "hlavně chtějí mír", což je často taky skrytě proruské.

Voliče ANO mám i mezi kamarády.
Gladya, bývalá dasa, 63023
8.6.2024 8:16:58
Huso, kamarádky je mi docela líto. Uvědomuji si, že vlastně politiků se známými moc nerozebírám.

Vysloveně proruské lidí naštěstí snad neznám. Ale znám pár těch co "hlavně chtějí mír", což je často taky skrytě proruské.

Voliče ANO mám i mezi kamarády.
Stará husa 154854
7.6.2024 22:23:07
Gladys, mně je 65 a volím Piráty (dnes Nerudovou) a v mé sociální bublině není nikdo, kdo volí populisty, snad jen manžel jedné kamarádky volí SPD protože nenávidí cikány a machometány, jak říká. Ale moje kamarádka, 69 let z malého města, kde se všichni znají, si mi stěžovala, že už se nemůže vůbec s nikým bavit, protože hned přejdou na politiku, začnou nadávat na Ujrajinu ,Fialu, Rakušana, Pekarovou, Nerudovou, Pavla a všichni volí buď ANO nebo SPD a spousta z nich taky komunistku Konečnou. Kamarádka je hodně společenská a je z toho úplně zoufalá. Nechce se s nimi hádat, ale přitakávat jim taky nemůže. Cítí se najednou totálně osamělá. Pořád volá mně, já jsem zbyla jediná z jejich stovek známých, která má normální politické názory, i když se ve všem taky neshodnem.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 143887  [Dalších 143857 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.