| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Plané neštovice

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 330] Názory 331340 z 7375  [Dalších 7035 >>]
Len 108740
8.1.2015 20:24:21
Mne se snazili nakazit xkrat a nikdy jsem je nechytla, ani od bratra, kteremu jsem dokonce nestovicky libala, kdyz je mel:-) Dopadlo to tak, ze jsem je chytla ve dvaadvaceti pri silnem oslabeni psychiky. Prubeh dobry, nic hrozneho.
Evanek 6714
8.1.2015 20:19:25
Psala jsem tu uz nekolikrat. Nikdy bych to neudelala!
Starsi dcera dostala ve 4letech ve skolce a nakonec skoncila v nemocnici na infekcnim s komplikacemi - zanet mozku a mozkovych blan. Pokud nekde chce ucit sve dite ve 4letech napriklad znovu chodit ( coz u nas tak bylo) tak at umyslne nakzi a raduje se z toho. Nejmladsi uz je naockovana.
Girili 117849
8.1.2015 20:18:47
Tak ony nestovice v dospelem veku take nic moc a ockovani take neni zadna vyhra. Tak si vyber. Jestlize nekdo povazuje rizenou nakazu za lepsi nez ockovani, pak mam plne pochopeni pro to, ze dite necha nakazit napr. v dobe, kdy ma vicemene pod kontrolou, ze nemaji zadne jine onemocneni a kdy rodic je treba na rodicaku, takze starat se o dlouho nemocne deti neni tak zatezujici, jako kdyz uz je v praci. ~d~
Babsi+2 63297
8.1.2015 20:07:46
Ano, nechala. Vybrala jsem si dobu zimní,aby se s neštovicemi moc nepotily. A komplikací jsem se nebála, když by měly přijít,příjdou ať je dětem 5 nebo 20. Poté, co jsem viděla dost hnusný průběh dospěláckých neštovic si myslím,že jsem neudělala špatně. Na neštovicovou party jsem teda nešla,byla to při plánovaném neodložitelném hlídání dětí.
Tragika 61116
8.1.2015 19:52:35
Já se hlásím.
Syna jsem nechala záměrně nakazit v jeho sedmi letech. Měl minimální šanci nemoc v nejbližších pár letech chytnout - v MHD nejezdíme, do školy nechodí. Očkuju jen opravdu nezbytné vakcíny. Neštovice, chřipka aj. mezi ně nepatří. Očkování nám rovněž nedoporučil pediatr a imunolog. Nechtěla jsem čekat na těžký průběh nemoci v jeho nácti letech.
Hodně cestujeme a dítě by bylo v tropech s neštovicemi daleko větší chudák, než v říjnu ve svém pokojíčku.
Svého rozhodnutí nelituju.
Beruška+J02A07T10 48718
8.1.2015 19:45:50
já nakazit nenechala, loni měla prostřední dcera.. byly tu asi tři kamarádky s dětima se nakazit, nenakazil se nikdo, dokonce ani náš nejmladší, který neštovice ještě neměl a jinak chytne, vše co kolem něj projde.. ale neštvice nechytil, přesto, že jich asi dva měsíce byla plná školka, dcerka jich měla taky opravdu hodně, mají spolu pokoj..
ale je fakt, že nijak jako jsem ho nenutila, ji pusinkovat, mazlit nebo něco podobného. Podle mě každá nemoc u každého má svůj čas.
Eilatt 120397
8.1.2015 19:45:40
Neudělala ybch to, buď se nakazí tak, že to nemohu ovlivnit, nebo nemoc v dětském věku neprodělají a pak to nějak budu řešit dál, pravděpodobně očkováním, ale ještě nevím.

I tahle nemoc může proběhnout velmi závažně, nechci si pak vyčítat, že jsem to zavinila.
kreditka 85904
8.1.2015 19:33:13
Neudělala bych to.ů Dceři byly 3 roky kdy jsem se o to pokusila, kamarádka měla dítě s neštovicema tak jsem tam naklusala v dobré víře jak si to dcera odbyde. Jenže za 2 dny dcera najednou měla 40 horečky a hodně silnou angínu ze které se dostávala víc jak 14 dní - dodnes nezapomenu jak jsem se modlila aby do toho ještě nedostala ty pitomé neštovice, byla hodně oslabená... nedostala je naštěstí a neměla je dodnes ačkoliv ve školce už byla třikrát epidemie, syn pro změnu neštovice chytil ale měl jen jednu jedinou tudíž obranné látky mít asi nebude.... dnes vím že vědomě bych nakazit nenechala, nechám to být buď je prodělají nebo ne a když ne tak s nimi půjdu na odběry a popř. je nechám naočkovat
Žžena 83005
8.1.2015 19:20:53
Pokud nenecháš dítě naočkovat, tak je prostě dostane. Dřív nebo později, dostane.
Merylin5 68735
8.1.2015 19:16:38
Neudělala bych to.
[<<Předchozích 330] Názory 331340 z 7375  [Dalších 7035 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.