| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Plané neštovice

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 160] Názory 161170 z 7375  [Dalších 7205 >>]
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
26.2.2016 19:20:49
Neřešila jsem to, dopadlo to tak, že neštovice chytla celá školková třída a já. Byla to hrůza, marodila jsem měsíc, myslela jsem, že bude po mně.
margotka78 alias shit-roller 108560
26.2.2016 19:16:57
Hlavně jestli vědí, že jsi prodělala bakteriální nákazu. To může názor na vhodnost očkování podstatně změnit.
.kili. 125672
26.2.2016 19:16:47
" na rozdíl od dětí se mohou přidružit různé komplikace,.."

na rozdíl od dětí ? To ne, i u dětí jsou přerůzné komplikace, u těch nejmenších je i samotná varicella život ohrožující
Dafne
  • 
26.2.2016 19:08:27
Nevím, jak s tím očkováním, jestli není pro zakladatelku spíš nevhodná doba a taky je otázka, jak moc to je spolehlivé(známé dcera očkovaná byla a stejně je po asi třech letech dostala...), ale z vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že v dospělosti je to síla. Měla jsem je v pětadvaceti a od syna je za pár let na to chytil i manžel a ten dokonce musel být hospitalizovaný pro neklesající vysoké horečky a právě nějaké neurologické riziko (asi to zmiňované). Já jsem jen spala nadopovaná antihistaminikama, úplně KO, neumím si představit se o někoho starat.. Zakladatelce držím palce, ať je nechytí! :-)
Evik+Šmudla+Šmudlinka 108978
26.2.2016 18:32:44
Řešila jsem vloni. Doktorka jednoznačně očkování odmítla, protože bych teoreticky mohla už mít v sobě od syna (když se u nich ve školce objevily) a kombinace očkování a případné nákazy by byla asi zlá. Od syna jsem je chytila a prožila si je. Pupínků pár, prvních pár dnů šílené horečky, pak už pohoda.
Chloé 102783
26.2.2016 18:29:25
Psala, ze protilatky nema.
margotka78 alias shit-roller 108560
26.2.2016 18:26:59
To je věc názoru a osobního přesvědčení :-)
My máme v rodině všichni sklony k autoimunitnímu onemocnění různých typů. Takže já bych do toho nešla.
Ať si teda Maargit zajde k dr. na očkování ( snad věděl, že měla ATB, tak uvidíme, co doporučí).~;)
Alena
  • 
26.2.2016 17:56:37
Ockovani ti fakt nezpusobi nejake velke komplikace ve srovnani s tim, co dospelemu muze zpusobit nakaza nestovicemi. Zadnou akutni infekci maargit nema, v pondeli bude pet dni po antibiotikach.
Alena
  • 
26.2.2016 17:52:31
"Teď už by tě asi žádné očkování nespasilo"
samozrejme, ze ano. "Očkování proti planým neštovicím lze využít i jako postexpoziční profylaxi, a to nejlépe do tří dnů, případně nejpozději do pěti dní po předpokládané expozici především vnímavých osob."
Alena
  • 
26.2.2016 17:46:57
Opakovat se nemusis, staci cist pozorne. Vzdychala si nad tim, ze je to drahe "je fakt, že by se možná nějaká prodleva našla, ale také to byla finanční věc" . Tak jsem se podivovala proc kupovat vakcinu proti nestovicim takhle malym detem, to je mimo me chapani.
[<<Předchozích 160] Názory 161170 z 7375  [Dalších 7205 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.