| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Plané neštovice

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 7375  [Dalších 7235 >>]
Alca
  • 
12.3.2016 21:08:51
Tak pravděpodobnost tam vždy je, vakcína nemusí ochránit všechny děti anvíc když měla jen jednu dávku. Ale co ta "vyrážka" je přesně zač by měl vyhodnotit reálný doktor, takto přes internet to zrovna moc nefunguje, navíc tady je většina laiků (kromě kiliho a ten taktéž odkazuje na návštěvu lékaře).
.kili. 125672
12.3.2016 20:05:29
- " BYLO naočkované proti neštovicím...."

jak to víte

- "Nikdy bych své dítě nenechala proti neštovicím naočkovat,"

nikdo Vás ani nenutí


- " má to hodně vedlejších účinků"

jakých a co je to hodně ?


- "a délka a síla účinnosti zatím nebyla přesně definována..."

že něco nevíte, neznamená, že to není


- "Plané neštovice jsou nemoc, kterou dítě zvládne relativně v pohodě,"

jak které, plácáte výmysly, púravdového nevíte nic
Jana + 3 rošťáci 62541
12.3.2016 19:42:03
Když byl syn malý, byla jsem s ním v nemocnici na infekčním oddělení. Leželo tam, mimo jiné, dítko s planými neštovicemi. Bylo napůl v umělém spánku, mělo neštovice všude, po celém těle, na sliznicích, fakt hrůza!!!
Toto dítě BYLO naočkované proti neštovicím.... Nikdy bych své dítě nenechala proti neštovicím naočkovat, má to hodně vedlejších účinků a délka a síla účinnosti zatím nebyla přesně definována... Plané neštovice jsou nemoc, kterou dítě zvládne relativně v pohodě, všechny moje 3 děti neštovice měly a jsou OK, synovi se ještě hojí jizvičky....
Dari79 114243
12.3.2016 17:16:15
Ahoj,
my to měli stejně. Neštovice ve školce, pak jsem ho nechala naočkovat.
Neštovice dostal, ale ve velmi mírné formě. Vůbec neměl horečky, pupínků měl tak 20 max. a pak hned po pár dnech začaly mizet, ani ho to moc nesvědilo.

Tak jsem byla ráda, stálo to za to.

(dokonce jsem byla i u doktorky, protože jsem nevěřila, že to můžou být neštovice, když ho to ani nesvědí ani nemá horečku a doktorka řekla, že jo...)
Epepe 89236
12.3.2016 13:23:58
A kde ty flíčky jsou?
.kili. 125672
12.3.2016 11:33:48
- "s ní mám jít k lékaři? tomu jsem doufala, že se vyhneme"

tak, asi by to bylo vhodné


- "jakou šanci chytit je mám já, neměla jsem je a před dvěma týdny jsem dostala první dávku Varilixu?"

toto Vám nepovím, kdybyste byla dítě se stejnou cílenou anamnesou, řekl bych, že šanci nicotnou
.kili. 125672
12.3.2016 11:11:04
"ak by sliznice měly vypadat?"

různě v různé fázi nemoci, zpravu katarální, pak decentní, někdy větší puchýřky, to si musí doktor vyhodnotit sám
Eva
  • 
12.3.2016 10:59:00
syn byl ockovan pouze jednou davkou, pak byla epidemie nestovic, udelaly se mu dva puchyrky, teplotu vubec nemel, ani by o tom nevedel, kdybych si toho nevsimla.
Doktor rekl, ze druha davka ockovani uz (po tech 2 puchyrkach) neni potreba.
Cimbur 64764
12.3.2016 10:50:09
Maargit, je to tedy fotka konkrétní vyrážky tvého dítěte, nebo je to prostě fotka, kterou jsi našla na netu a připadá ti podobná?
.kili. 125672
12.3.2016 10:42:18
- " dnesk to, co není rozškrábané, vypadá jako "

na fotce jsou nejspíše pupeny, některé s naznačeným přechodem v puchýřky, varicellové morfy to docela dost připomíná, svědit to může, ale v tomto stadiu ne až tak výrazně, což naznačuje možnost kopřivky, které by fotka také mohla odpovídat, a protože při průlomovém onem. nedojde k vývoji všech morf, bude nakonec diagnosa dubiosní, teplota může být taktéž normální, trochu chybí nález na sliznicích

- jak dlouho to bude infekční?

to bych odhadoval jako u varicelly, dva tři dny před prvním výsevem, pět dnů po něm, pak už zceůla nepravděpodobně

- "mohu ji vzít, když nemá teplotu, třeba do auta,"

samozřejmě

[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 7375  [Dalších 7235 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.