| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Nosní mandle

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 4639  [Dalších 4519 >>]
.kili. 125672
3.3.2016 20:06:26
" mám hroznou fobii z doktorů, že něco podělají, první, co mi v Gůglu naběhlo byl nějakej vykrvácenej chlapeček.."

no, krvácení jistě může být dáno chybným provedením, což je ale vzácné, na rozdíl od ostatních možných příčin. I AT je spojena s risiky. Z toho, co jste uvedla jako potíže, mi indikace AT pro Vaše dítě nevyplývají.
Haaribo 87262
3.3.2016 20:02:45
Ted 17.to ceka starsiho, skoro 4roky. Ma opakovane spalove anginy, prakticky co mesic. Jak vleze do skolky, behem 3 dnu ma atb, navic i blby prubeh, dlouho se z toho dostava...tak doufam, ze to zabere. Jeste nam z ni udelaji autovakcinu.
Lassiesevrací 134328
3.3.2016 19:42:19
Ten Matěj byl, myslím, na krčních mandlích....
Na nosni měla jít dcera, ale nebyl pro to důvod. Bylo to kvůli jednomu zánětu ucha, vnucovala mi to jedna důležitá nepříjná doktorka. Nějak vymyslela dg chronický zánět obou uší(dva týdny po píchnutí ucha, byly jsme jen na kontrole) a zvětšenou nosní mandli. Šla jsem k rodinnému osvědčenému ušaři,který dceři napsal kapky na rýmu dělané v lékárně a bylo po problému.
libik 142094
3.3.2016 19:36:30
Fakt? No vida a to mi doktorka z ORL nadšeně popsala, jak ji vyndala dvouletému vnukovi, pak jim věř~:-D
.kili. 125672
3.3.2016 19:33:45
" byl na zákroku v 5ti letech,"

dříve by se AT ani provádět neměla (až na výjimky)
Vítr z hor 100046
3.3.2016 19:04:44
Dcera byla jednou - v cca 3 letech. Asi mesic super (nejdriv to cca 1-2 mesice splaskavalo + se ucila zit se zavrenou pusou), pak to dorostlo. Po 4 mesicich od operace to bylo asi ve 2/3 "puvodni" velikosti.
Bohuzel pobyvala u otce v zakourenem prostredi, takze se to zhorsovalo vzdy ve skocich :-(

Po roce to zacalo zasahovat i do sluchu, mela jit na dalsi operaci. Pred operaci onemocnela, dostala sirokodpektra atb, a pak jsme jeli k mori. Po navratu byla splaskla, na predoperacnim vysetreni dr. operaci zrusila. Sluch se zlepsil.

Od te doby to jakz takz jde, je mene nemocna, ale v kurackem prostredi opucha, pak chrape. Nikdo nemusi aktualne kourit, nici ji i ten smrad v kurackem byte. Kvuli tomu ji prece operovat nenecham, operace nic neresi.
libik 142094
3.3.2016 18:56:46
Jde o malou, jednou za rok (v zimě) delší rýma, která ob rok končí ATB, teď je zrovna máme (obě), Mně nic vyndavat nechtějí, na to vypadám příliš bojovně~;)
libik 142094
3.3.2016 18:55:03
Já mám u "malého" taky vyndanou, vím, že měl slíbené auto na vysílačku a když jsem pro něj přišla, křičel nadšeně, že chce raději koupit hrací karty (mastili s ním dědci na pokoji prší, takže jsem celkem ušetřila~:-D)

Ale moc mu to nepomohlo.

Jinak já mám hroznou fobii z doktorů, že něco podělají, první, co mi v Gůglu naběhlo byl nějakej vykrvácenej chlapeček..
Lady V. 139699
3.3.2016 18:48:46
Jo, tenkrát to bylo příšerné. Taky si to pamatuji. Teď už se to dělá v plné narkóze.
Lady V. 139699
3.3.2016 18:42:30
Tak my ji u kluka vyndali, byly mu tři. Měl dlouhodobé těžké problémy. A nejhezčí bylo, když se probral z narkózy, seděl v pyžamku na posteli, nadechl se nosem a říká:"Mami, mně to funguje!"
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 4639  [Dalších 4519 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.