| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Přerov

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 3436  [Dalších 3406 >>]
Krakatice 22448
26.10.2010 9:22:11
Díky Blaní :-)

Máme překvápko, ale tipuju kluka, vzhledem k těm zatraceným zubům~o~ Zrovna jsem přišla od zubařky, trhala mi zbytek zubu, mám v sobě 2 injekce a jdu si zobnout ATB. Na miminko to prý vliv nemá....já zubařce věřím :-) Tak ještě +- 5 týdnů a bude tu mikulášská nadílka~p~
Blaňule+Lea04+Edita a Radim07 15609
25.10.2010 21:47:48
Amandi, škoda, ale neva. Sežene se třeba za čas jiná :)

Zuby nezávidím, já s dvojkama taky v těhu lítala týden před porodem po zubařích. A vy jsete si nenechali říct, co to maličké bude? No tak krom toho, že jsem byla překvapená tou novinkou ( dodatečně gratuluju, je to krááásný), teď budu ještě napnutá, jestli to bude kluk nebo holčička.

Jinak výlov byl super. Děti mají asi největší zážitek z vodníků, pořád na ně vzpomínají a kupodivu jsme celkem zvládli kolotoče, neutratili jsme tam moc.
Krakatice 22448
23.10.2010 11:08:37
Ahoj,

Blaní, postel už bohužel nemáme. A děkuji za nabídku, přebalovák jsme už nějak vyřešili.

já na výlov taky nejdu, včera mi trhali zuba, mám zánět a dostala jsem ATB~n~ Normálka...jak jsem těhotná, vždycky mě chytnou zuby...to zas bude určitě kluk.

Užijte si víkend~x~
Blaňule+Lea04+Edita a Radim07 15609
23.10.2010 0:28:17
Hojte!!! My zítra na výlov taky jedeme-vlastně je to už dneska. A hledala jsem odkaz na jízdní řád a nevidím, nevidím....Rosti, budu ráno volat ~j~

Jinak-Amandi, dooost pozdě, ale kdybys náááhodou ještě tu postel měla, věděla bych o zájemci.
A komodu nemám-tu používám, ale mohla bych nabídnout pult, co jsme měli na ní nasazenej a na něm přebalovali.

Jinak bych se ráda zbavila dvojčecích golfek Inglesina Jet, starších, ale včetně vložných tašek, fusáčků, dek a tuším, že snad i pláštěna by mohla být funkční. No a pak taky nějakého oblečení ~;)
Rosťa & Sylvie & Vojta & Anna 33874
19.10.2010 20:50:21
No, my snad dorazíme (já tedy zas budu pouze ve vláčcích), ovšem jestli se Vojta vykurýruje, neb dnes v noci měl horečku, takže tačala další ATB kůra...
Krakatice 22448
14.10.2010 8:38:09
No kde to vázne~o~ Nikde nikdo.

Koho potkáme v Tovačově na výlovu? :-)
Petra,Matěj3/06+Madlenka4/08 77037
7.10.2010 22:16:31
Zdravím,
s příchodem října začínáme s propagací kurzu manželů Kopřivových:

"Mateřské centrum Sluníčko, Přerov, bude od ledna 2011 pořádat další běh kurzu "Respektovat a být respektován".
Kurz je určený všem, kteří mají zájem mít dobré vztahy s dalšími lidmi, a hlavně s dětmi, kteří chtějí mít doma nebo ve třídě pohodovější atmosféru a děti zodpovědné, samostatné, odolné nástrahám různých závislostí... Kurz je dobře vedený, rozhodně stojí za to.

Termín: 20. a 27. ledna, 24. února, 3. března, 7. a 14. dubna 2011
Čas: 14.45 - 19 hod
(Úprava času po domluvě možná - byla stanovena s ohledem na malé děti i pracující dospělé.)
V našem MC máme také k zapůjčení (či zakoupení) knihu Respektovat a být respektován."

pokud máte možnost šířit informace dále, prosím o přeposlání případným zájemcům aspoň mailem - poslala bych Vám v příloze plakátek, když se mi ozvete (mail pod nickem). Budu ráda, když mi řeknete, že jste vyvěsili/y v té a té školce apod., ať si ji můžu odfajfknout.
Bohunka,dvojčata
  • 
28.9.2010 22:16:47
Ahoj holky, promiňte, že jsem se k Vám nabourala, ale vlastně proč nenapsat,že? Jen tady tak projíždím, ani jsem Vaše příspěvky nijak nečetla, já jen, že jsem taky z Přerova a mám skoro 14-měsíční dvojčátka-páreček, tak jestli některá na tom není stejně jako já. Jestli jo, tak napište!
Rosťa & Sylvie & Vojta & Anna 33874
13.9.2010 21:34:03
Jen abys pak jako jedna moje exspolužačka nezjistila, že to třetí mimi jsou dvojčata ~j~, to by jsi pak dostála původnímu záměru ~t~
Krakatice 22448
4.9.2010 21:13:35
Joooo, Rosťo...chtěla jsem kdysi dávno, za mých mladých let, 4 děti....ale loni jsem se zasekla na čísle 2....a nakonec z toho budou definitivně asi 3~t~~t~~t~

Děkuji za nabídku, podložku i vaničku máme.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 3436  [Dalších 3406 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.