| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k dotazu Alkohol v těhotenství

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1113 z 13 
  • 
5.4.2000
Já jsem teda laik, ale co jsem slyšela, ty první tři měsíce když není něco výrazně v pořádku, tak často dojde ke spontánnímu potratu. Takže jestli se zárodek drží, třeba na tom není tak hrozně špatně, jak se bojíš. Nebudeme vůbec diskutovat o tom, jestli alkohol v těhotenství ano nebo ne, to je myslím jasné, že ne. Ale s takovým úzkostlivým přístupem by ses fakt musela na devět měsíců zavřít do nějaké sterilní izolace, protože toho sajrajtu, co kolem nás lítá....
Jestli to děťátko opravdu chceš, tak žij zdravě podle nejlepšího svědomí a vědomí a přestaň si dělat starosti, protože pak sice bude třeba normální po vývojové stránce, ale vylekaný neurotik. Hodně štěstí.
  • 
4.4.2000
Ahoj Petro,
Mám podobné obavy jako Ty, naše mimino bylo počato někdy mezi vánoci a Silvestrem, taky nejsem alkoholik, ale v tomto čase se dá těžko odolat pár decím vína (navíc jsem z jižní Moravy). Své gynekoložce jsem o tom řekla a ta mě uklidnila, že by to nemělo mít vliv na dítě, i když zas tak úplně klidná nejsem. V 16. týdnu jsem absolvovala test AFP, kde se zjišťují z krve abnormality ve vývoji dítěte. Test mně dopadl dobře, tak doufám, že už se žádné problémy nevyskytnou. Držím Ti palce, aby se Ti narodilo krásné zdravé mimino.
Dana
  • 
4.4.2000
Ahoj Petro,
Mám podobné obavy jako Ty, naše mimino bylo počato někdy mezi vánoci a Silvestrem, taky nejsem alkoholik, ale v tomto čase se dá těžko odolat pár decím vína (navíc jsem z jižní Moravy). Své gynekoložce jsem o tom řekla a ta mě uklidnila, že by to nemělo mít vliv na dítě, i když zas tak úplně klidná nejsem. V 16. týdnu jsem absolvovala test AFP, kde se zjišťují z krve abnormality ve vývoji dítěte. Test mně dopadl dobře, tak doufám, že už se žádné problémy nevyskytnou. Držím Ti palce, aby se Ti narodilo krásné zdravé mimino.
Dana
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1113 z 13 

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.